Atlas Gips szpachlowy Stoner 5 kg
Nr produktu: 7086697Opis produktu
Nr produktu: 7086697
Gips szpachlowy Stoner, marki Atlas Jest to wysokiej jakości gips szpachlowy, który służy jako warstwa wyrównująca przed nałożeniem finiszowyh produktów, a także jako środek renowacji i napraw ubytków w powierzchni Obróbka gupsu Stoner jest wyjątkowo łatwa, zarówny przy szlifowaniu ręcznym jak i mechanicznym. Najważniejsze cechy produktu: -Czas gotowości do pracy- po 1 godzinie. -Nadaje się do pracy w wysokich temperaturach. -Uzupełnianie ubytków i rys do15 mm.
Dane wytwórcy
Atlas Sp.z o.o.
J. Kilińskiego 2
91-421 Łódź
atlas@atlas.com.pl
5905400645835
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 5 kg |
| Wysokość wyrównująca: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Zakres zastosowania: | Strefy wewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,0 kg |
| Wysokość: | 38,0 cm |
| Szerokość: | 22,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 6,0 cm |


