2020-09-30 11:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Phalaenopsis Multiflora 2 pędy wys. 55 cm.

Nr produktu: 6573489
  • Stanowisko jasne, jednak nie nasłonecznione
  • 2 pędy kwiatowe
Opis produktu
 
39,99
39,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6573489

Phalaenopsis Multiflora 2 pędy wys. 55 cm.
Storczyki lubią stanowiska jasne o dużej ilości światła rozproszonego. Należy unikać stanowisk bezpośrednio nasłonecznionych. Optymalne są parapety okien usytuowanych na północ i wschód. Roślina preferuje podłoża żyzne, przepuszczalne, umiarkowanie wilgotne. Może to być uniwersalna ziemia dla roślin doniczkowych wymieszana z mchem, ziemią liściową oraz korzeniami paproci. Na rynku można dostać także specjalistyczne podłoża do storczyków. Każdorazowo roślinie należy zapewnić dobrą warstwę drenażu. Storczyki przesadza się po kwitnieniu - raz na kilka lat - gdy korzenie przerosną otwory w donicy. W uprawie storczyków często wykorzystuje się przezroczyste pojemniki. Optymalna temperatura dla storczyków latem wynosi 21-23 st. C, zimą 15 st. C. Roślinę podlewa się rzadko - tak, aby ziemia zdążyła przeschnąć. Zabieg można częściowo zastąpić regularnym, nawet codziennym zraszaniem. Storczyki trzeba chronić przed chorobami grzybowymi.

Wymiary i waga (netto):
Waga:700 g
Wysokość:55,0 cm
Szerokość:20,0 cm
Głębokość / Grubość:20,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry