2021-01-16 09:48


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Orchidea - Storczyk (Paphiopedilum Americana hybr.) wys. 30-45cm, don.12cm

Nr produktu: 6018402
  • Stanowisko słoneczne
  • Ozdobne kwiaty
Opis produktu
 
49,99
49,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6018402

Paphiopedilum

to jeden z najlepszych rodzajów orchidei do uprawy w sztucznym oświetleniu. Są wspaniałymi storczykami domowymi, z długotrwałymi i efektownymi kwiatami na swoich eleganckich łodygach.

Uprawa

Storczyki Paphiopedilum są łatwe w uprawie i bardzo satysfakcjonujące, jeśli zachowamy kilka prostych zasad postępowania. Najważniejsze jest podłoże zawierające kawałki kory, mchu torfowca, włókna paproci, żwir, kulki gliniane, a nawet łupiny orzechów. Najlepiej uprawiać je w specjalnych donicach. Taki skład pozwoli na szybkie odprowadzanie wody. Powinno się przelewać korzenie co 7-10 dni, lub zanurzać je w pojemniku z przegotowaną, odstałą wodą najlepiej wcześnie rano, a następnie pozwolić na swobodne odcieknięcie wody. Światło słoneczne, rozproszone. Nawożenie tych storczyków może się odbywać regularnie, częściej latem (co 2 tygodnie) a rzadziej zimą, ale wyłącznie przy użyciu słabych nawozów. Czasem trzeba go przepłukać wodą. Najlepiej, aby były to nawozy przeznaczone specjalnie dla storczyków.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zapach:Orchidee
Miejsce:Słoneczne
Wielkość doniczki:12 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:400 g

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry