2020-11-28 20:58


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Falenopsis - Ćmówka - Storczyk (Phalaenopsis sp.) mix don. 12cm

Nr produktu: 4389664
  • Stanowisko jasne, jednak nie nasłonecznione
  • 2 pędy kwiatowe
  • Różne kolory
Opis produktu
 
32,99
32,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 4389664

Cechy

Falenopsis - Ćmówka, czyli storczyk dwupędowy, to roślina o różnobarwnych, oryginalnych i bardzo trwałych kwiatach. Falenopsis potrzebuje umiarkowanego podlewania miękką wodą raz na 4 - 7 dni. Jego podłoże powinno bezwzględnie przeschnąć przed następnym podlaniem. Do posadzenia zalecana jest specjalna ziemia do storczyków, a w okresie wzrostu polecane jest nawożenie go produktami przeznaczonymi do storczyków.

Zastosowanie

Storczyk phalaenopsis wymaga widnego stanowiska, na którym światło powinno być rozproszone, ponieważ bezpośrednio padające promienie słoneczne źle wpływają na rozwój rośliny. Może być hodowany na rabatach, jak również w donicach na tarasach i balkonach, gdzie stanowi estetyczną ozdobę. Nadaje się również na kwiat cięty oraz w charakterze dodatku do kompozycji florystycznych.

Zalety

Ponieważ za storczyk dwupędowy cena jest bardzo przystępna, nabycie nawet większej liczby roślin nie będzie dużym wydatkiem! Warto od razu zaopatrzyć się w odpowiedni nawóz oraz pomocne akcesoria do hodowli, jak praktyczna i ozdobna podpórka do storczyka. Storczyk ćmówka sprawdzi się świetnie zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy terenie rekreacyjnym.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry