2021-01-18 09:27


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dendrobium Nobile wys. 45 cm doniczka ceramiczna 17 cm mix

Nr produktu: 6543151
  • Ceramiczna doniczka o średniy 17 cm
  • Storczyki o długim kwitnieniu
  • Różne odmiany
Opis produktu
 
89,99
89,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6543151

Cechy


Dendrobium Nobile należy do grupy orchidei o długim i obfitym kwitnieniu. Właściwie pielęgnowana kwitnie nawet kilka miesięcy. Roślina wymaga wilgotnego powietrza - odpowiedni mikroklimat możemy uzyskać, stawiając ją na większej podstawce wypełnionej keramzytem i parującą z niego wodą. Można także umieścić roślinę w pobliżu nawilżaczy powietrza lub odkrytego akwarium. Polecane jest zraszanie dendrobium przy użyciu wody destylowanej.
Po kwitnieniu należy zapewnić roślinie okres spoczynku trwający 1,5 - 2 miesiące. Storczyk dendrobium nobile umieszcza się wówczas w chłodnym i widnym pomieszczeniu, ograniczając jego podlewanie. Po tym czasie należy nawozić nawozami do storczyków. Do przesadzania używamy typowego podłoża do orchidei. Uprawa dendrobium nie jest skomplikowana. Roślinie należy zapewnić stanowisko jasne o świetle rozproszonym.

Zastosowanie


Storczyki dendrobium nobile wzbogacają estetycznie zarówno wnętrza w pomieszczeniach prywatnych (domy czy mieszkania), jak i przestrzenie biurowe. Są często wykorzystywane do dekoracji pomieszczeń o nowoczesnym lub minimalistycznym wystroju. Ponadto, ze względu na swoje wymagania, mogą stać się także ozdobą w dobrze oświetlonych łazienkach. Storczyk dendrobium nobile dostępny jest w OBI w wyjątkowo przystępnej cenie!

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Miejsce:Półcieniste
Barwy kwiatów:Biały
Wielkość doniczki:17 cm
Aktualna wysokość roślin:30 - 50 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry