2021-01-23 15:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stojak do wiertarki

Nr produktu: 4170759
  • Stojak do wiertarki
  • Z ogranicznikiem głębokości
Opis produktu
73,99
73,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4170759

Cechy

Stojak do wiertarki składa się z żeliwnej podstawy oraz solidnego, chromowanego słupka. Wyposażony został w ograniczniki głębokości oraz sprężynę powrotną, co gwarantuje precyzję dokonywanych nawierceń. Dzięki stabilnemu utrzymywaniu wiertarki, praca jej wiertła jest w pełni kontrolowana. Stojak wiertarski posiada solidne prowadnice oraz wygodną w obsłudze rączkę.

Zastosowanie

Jest to model uniwersalny, przydatny podczas prac warsztatowych oraz majsterkowania. Umożliwia dokładne wiercenie, nawiercanie oraz wykonywanie otworów w różnego rodzaju materiałach. Statyw do wiertarki ma zastosowanie w hali montażowej, w narzędziowni firmy produkcyjnej, a także w warsztacie osoby prywatnej. Nie jest istotny rodzaj wykorzystywanego elektronarzędzia, bo do stojaka pasuje zarówno wiertarka sieciowa, jak i wiertaka akumulatorowa. Statyw zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy.

Zalety

Dzięki załączonemu do zestawu kluczowi sześciokątnemu możliwe jest odkręcanie wierteł zakładanych na mechanizm kluczykowy. Montowanie wiertarki na stojak odbywa się w prosty sposób i nikt nie będzie mieć problemów z przeprowadzeniem takiej operacji. Przystępna cena sprawia, że można zagwarantować sobie niewielkim kosztem wykonywanie idealnych wierceń, co jest przydatne w wielu rozmaitych sytuacjach.

Podobne produkty

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry