2018-05-22 23:48
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Düwi Programator czasowy elektronicznyArt.Nr. 5884366

  • 20 możliwości przełączeń dziennych i 140 tygodniowo
  • Odstęp między przełączaniem - 1 minuta
  • Program dobowy / weekendowy / tygodniowy
Opis produktu
37,99
37,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

14 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 5884366

Cechy

Programator czasowy elektroniczny marki Düwi to wygodne rozwiązanie, pozwalające na automatyzację wielu urządzeń domowych. Umożliwia włączanie i wyłączanie wybranych sprzętów o określonych porach. Programator Duwi posiada 20 opcji przełączeń dziennych i 140 tygodniowych, co pozwala na indywidualne dopasowanie pożądanego trybu pracy. Odstęp między przełączaniem wynosi jedną minutę. Ustawienia wprowadza się za pomocą przycisków na urządzeniu.

Zastosowanie

Programator elektroniczny jest stosowany zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i urzędach, biurach czy miejscach użyteczności publicznej. W zależności od potrzeb można zaprogramować go zgodnie z trybem dobowym, weekendowym lub tygodniowym. Wyposażony jest w jedno gniazdko, jednak dzięki podłączeniu do niego przedłużacza można zautomatyzować uruchamianie więcej niż jednego urządzenia równocześnie.

Zalety

Programator czasowy jest prosty w obsłudze, a solidna jakość wykonania zapewnia wysoką trwałość i długi czas użytkowania. Pomimo wysokiej funkcjonalności, dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Określa się go również jako włącznik czasowy prądu, włącznik czasowy do gniazdka lub elektroniczny sterownik czasowy. Niezależnie od nazwy, wyprodukowany przez Duwi programator to wspaniałe ułatwienie w życiu codziennym.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
programatory czasowe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
135 g
Wysokość:
5,6 cm
Szerokość:
8,2 cm
Głębokość / Grubość:
14,4 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry