2021-05-18 16:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

D-Link Czujnik zalania Wi-Fi DCH-S160/E

Nr produktu: 2478790

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Sterowanie domem

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2478790

Czujnik zalania Wi-Fi DCH-S160/E marki D-Link.
Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, łączy się z dotychczas używanym routerem WiFi. Dzięki współpracy z aplikacją mydlink Home z pomocą centralki Connected Home Hub otrzymuje się powiadomienia na smartfona lub tablet. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy poza domem, będzie się powiadamianym o każdej aktywacji czujnika.
Urządzenie wykrywa nawet najmniejszy wyciek, natychmiast sygnalizując go, wysyłając komunikat za pomocą sieci WiFi lub uruchamiając alarm dźwiękowy i świetlny.
Czujnik współpracuje także z innymi urządzeniami mydlink Home, co pozwala wykorzystać go w zbudowaniu inteligentnego domu bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji, bez kosztów montażu oraz opłacania comiesięcznego abonamentu.
Zasilanie z gniazdka 230 V.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pozostałe
Wymiary i waga (netto):
Waga:110 g
Wysokość:6,5 cm
Szerokość:6,5 cm
Głębokość / Grubość:5,3 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry