2017-08-22 20:50
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Siatka do wylewek 1 m x 50 mbArt.Nr. 6125744

 • Stosowana do zbrojenia wylewek
 • Nie koroduje
 • Szybki i łatwy montaż
Opis produktu
5,99
5,99 zł / m2

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

m2

Twoja ilość*:

do zapłaty:

W markecie OBI Warszawa Puławska

81 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6125744

Cechy

Siatka zbrojeniowa do wylewek jest zgrzewana z wysokiej jakości drutów stalowych i służy do przeciwskurczowego zbrojenia betonowej wylewki. Zapobiega skurczom i podnosi wytrzymałość konstrukcji i podłoża, a także zabezpiecza ogrzewanie podłogowe. Cechuje się bardzo dużą odpornością na korozję. Jest szybka i łatwa w montażu. Siatka budowlana pozwala również zminimalizować grubość wylewki pod posadzkę.

Zastosowanie

Siatka zbrojeniowa pod wylewki jest stosowana w domach, garażach, warsztatach i obiektach przemysłowych. Służy do wzmacniania posadzek, stropów, podłóg oraz ścian. Jest stosowana również na zewnątrz - do chodników i ścieżek. We wnętrzach układa się ją na warstwie izolacyjnej (ze styropianu lub wełny mineralnej). Należy wykorzystać podkłady dystansowe, dzięki którym siatka będzie znajdować się równocześnie nad izolacją i w betonie.

Zalety

Siatki zbrojeniowe do wylewek to gwarancja solidnego podłoża. Mimo swojej ważnej funkcji, są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Siatka budowlana jest sprzedawana w rolkach mających 1 m szerokości oraz 50 metrów bieżących długości. Jej średnica powinna zostać dobrana pod kątem warunków pracy. Bez siatki na podłożu mogą powstać szpecące je pęknięcia oraz rysy.

Wymiary i waga (netto):

Wysokość:
100,0 cm

Porady

  Opinie (0)

  Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

  Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

  „Wyraź swoją opinię!“

  Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
  Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
  do góry