2018-05-22 19:35
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pręt zbrojeniowy żebrowany śr. 6 mm x 3000 mmArt.Nr. 6265987

  • Wykorzystywany do budowy zbrojenia podczas prac budowlanych
Opis produktu
 
4,79
4,79 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 4-6 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 6265987

Cechy

Pręt zbrojeniowy żebrowany jest wykonany z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu cechuje go duża wytrzymałość oraz odporność na zużycie. Odznacza się bardzo długim czasem eksploatacji. Zapewnia niezbędne parametry techniczne do konstrukcji różnego rodzaju. Ilość potrzebnych prętów uzależniona jest od rodzaju budowy - powinna zostać uwzględniona w projekcie budowlanym wraz z innymi niezbędnymi materiałami.

Zastosowanie

Pręty zbrojeniowe żebrowane są stosowane do budowy zbrojenia podczas różnego rodzaju prac budowlanych. Mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Pręt żebrowany jest używany zarówno do wykonywania zbrojeń pod posadzki, jak i stropy, schody, balkony czy belki konstrukcyjne. Pręt o średnicy 6 używany jest przy budowaniu domów jednorodzinnych. Do takich dużych konstrukcji jak domy wielorodzinne, budynki produkcyjne czy galerie handlowe stosuje się pręty o większych średnicach.

Zalety

Pręt zbrojeniowy żebrowany to wysoka jakość w przystępnej cenie. Pręty stalowe kupuje się na początku budowy, a stosuje we wszystkich jej etapach. Do ich wykorzystania przydatny będzie drut wiązałkowy, dzięki któremu jest możliwe trwałe łączenie kilku prętów ze sobą. Podobnie jak siatka do wylewek, pręt zbrojeniowy to niezbędny element na każdej budowie, niezależnie od przeznaczenia budynku.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
690 g
Wysokość:
3,00 m
Szerokość:
6 mm
Głębokość / Grubość:
6 mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry