2021-01-17 17:10


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kątownik stalowy zimnogięty 20 mm x 20 mm x 2 mm

Nr produktu: 6266068

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Stal budowlana i kraty budowlane

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6266068

Cechy

Kątownik wykonany jest ze stali wysokiej jakości, o optymalnie dobranej grubości ścianek, co gwarantuje jego wysoką wytrzymałość oraz odporność na zużycie. Cechuje go bardzo długi czas eksploatacji. Jest też odporny na działanie czynników atmosferycznych, dlatego można stosować go na zewnątrz budynków, pokrywając dla dodatkowego zabezpieczenia odpowiednim impregnatem. Kątownik stalowy nie jest całkowicie pozbawiony naprężeń, przez co jest twardszy.

Zastosowanie

Kątownik stalowy ma szerokie zastosowanie - od konstrukcji maszyn rolniczych po różnego rodzaju cele budowlane. Posłuży do postawienia ramy szopy, altany, może być wykorzystany w charakterze ramy furtki. Jest także stosowany w różnego rodzaju działalności hobbystycznej. Jeśli jest zbyt długi, można bez problemu przyciąć go za pomocą szlifierki kątowej.

Choć kątownik zimnogięty to niewielki element budowlany, ma kolosalne znaczenie dla wielu konstrukcji i ich stabilności. Mimo swojej wysokiej jakości, dostępny jest w wyjątkowo przystępnej cenie. Nie jest polecany do stosowania w miejscach, gdzie występuje duża temperatura dodatnia.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,80 kg
Wysokość:2,00 m
Szerokość:2,0 cm
Głębokość / Grubość:3,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry