LUX-TOOLS Wkręt uniwersalny z łbem walec PZ Ø 4,5 mm x 16 mm ocynk żółty 20 szt
Nr produktu: 6435887Opis produktu
Nr produktu: 6435887
Uniwersalny wkręt LUX-TOOLS oferuje szeroki zakres zastosowań: w konstrukcji drewnianej, z tworzywami sztucznymi i - przy użyciu odpowiednich kołków - także do betonu. To uniwersalny pomocnik, którego nie powinno zabraknąć w twoim domu. Ze względu na gwint samogwintujący i ostrą końcówkę śrubę można łatwo wkręcić w materiał. Pełny gwint zapewnia wysoką wytrzymałość na obciążenia rozciągające i ściskające między dwoma połączonymi elementami. Uniwersalna śruba ma napęd PZ. Zapewnia to szybkie i wydajne połączenie, ponieważ zapewnia dobre przenoszenie mocy.
Śruba jest wykonana ze stali. Powłoka cynkowa nadaje jej wysoką wytrzymałość. Zapewnia również ochronę przed korozją. Półokrągła głowica na materiale zwiększa nacisk kontaktowy i zapobiega uszkodzeniu materiału. Okrągły kształt zmniejsza ryzyko obrażeń.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874858580
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Głowica: | Łeb półokrągły |
| Powierzchnia: | Biały ocynkowany |
| Treść opakowania: | 20 szt. |
| Napęd: | Napęd PZ ze szczeliną krzyżową |
| Pasujący rozmiar kołka: | 5 mm - 6 mm |
| Pasujący rozmiar wiertła: | 2,5 mm |
| Materiał śrub: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 42 g |
| Wysokość: | 5 mm |
| Szerokość: | 5 mm |
| Głębokość / Grubość:: | 1,6 cm |








