2021-05-06 05:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Wkręt uniwersalny z łbem stożkowym TX 4,5 mm x 50 mm ocynk żółty 15 szt

Nr produktu: 6455943

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Śruby uniwersalne i do płyt wiórowych

Opis produktu

Nr produktu: 6455943

Uniwersalna wkręt LUX-TOOLS oferuje szeroki zakres zastosowań: w konstrukcji drewnianej, z tworzywami sztucznymi i - przy użyciu odpowiednich kołków - także do betonu. To uniwersalny pomocnik, którego nie powinno zabraknąć w twoim domu. Ze względu na gwint samogwintujący i ostrą końcówkę śrubę można łatwo wkręcić w materiał. Pełny gwint zapewnia wysoką wytrzymałość na obciążenia rozciągające i ściskające między dwoma połączonymi elementami. Uniwersalna śruba ma napęd TX. Umożliwia efektywne przenoszenie mocy. Oznacza to, że śrubę można łatwo wkręcić nawet małym narzędziem w trudno dostępnych miejscach. Ten napęd zapobiega ślizganiu się i obracaniu śruby.
Śruba jest wykonana z wytrzymałej stali. Żółta powłoka cynkowa nadaje jej wysoką wytrzymałość. Zapewnia również ochronę przed korozją. Łeb stożkowy umożliwia pogłębianie wgłębne materiału. Zapobiega to ostrym krawędziom materiału i zmniejsza ryzyko obrażeń. Ponadto łeb śruby można łatwo otynkować, aby nie był już widoczny.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Typ artykułu:Uniwersalna śruba
Głowica:Rozszerzana główka śruby
Materiał:stal ocynkowana
Powierzchnia:Żółty cynkowany
Treść opakowania:15 szt.
Długość:50 mm
Pasujący rozmiar kołka:5 mm - 6 mm
Pasujący rozmiar wiertła:3 mm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry