LUX-TOOLS Wkręt uniwersalny z łbem stożkowym płaskim TX 4 mm x 35 mm ocynk 25 sz
Nr produktu: 6436091Opis produktu
Nr produktu: 6436091
Uniwersalny wkręt LUX-TOOLS oferuje szeroki zakres zastosowań: w konstrukcji drewnianej, z tworzywami sztucznymi i - przy użyciu odpowiednich kołków - także do betonu. To uniwersalny pomocnik, którego nie powinno zabraknąć w twoim domu. Ze względu na gwint samogwintujący i ostrą końcówkę śrubę można łatwo wkręcić w materiał. Pełny gwint zapewnia wysoką wytrzymałość na obciążenia rozciągające i ściskające między dwoma połączonymi elementami. Uniwersalna śruba ma napęd TX. Dodatkowe nacięcia krzyżowe do zwykłego wgłębienia krzyżowego zapewniają dodatkowe wsparcie dla tego napędu i minimalizują poślizg boczny podczas wkręcania.
Śruba jest wykonana ze stali. Powłoka cynkowa nadaje jej wysoką wytrzymałość. Zapewnia również ochronę przed korozją. Łeb stożkowy umożliwia pogłębianie wgłębne materiału. Łeb śruby można łatwo otynkować, aby nie był już widoczny. Zakres dostawy obejmuje 25 sztuk.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874858757
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Głowica: | Łeb wpuszczany |
| Powierzchnia: | Biały ocynkowany |
| Treść opakowania: | 25 szt. |
| Napęd: | Napęd PZ ze szczeliną krzyżową |
| Pasujący rozmiar kołka: | 5 mm - 6 mm |
| Pasujący rozmiar wiertła: | 2,5 mm |
| Materiał śrub: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 52 g |
| Wysokość: | 4 mm |
| Szerokość: | 4 mm |
| Głębokość / Grubość:: | 3,5 cm |








