LUX-TOOLS Wkręt Euro z łbem płaskim Ø 6 mm x 11,5 mm ocynkowany 20 szt
Nr produktu: 6424840Opis produktu
Nr produktu: 6424840
Wkręt Euro LUX-TOOLS oferuje szeroki zakres zastosowań w konstrukcji mebli. Służy na przykład do mocowania zawiasów i szyn meblowych. Pełny gwint zapewnia wysoką wytrzymałość na obciążenia rozciągające i ściskające między dwoma połączonymi elementami. Śruba ma napęd PZ. Dodatkowe wycięcia w kształcie krzyża do zwykłego wgłębienia krzyżowego zapewniają dodatkowe wsparcie dla tego napędu i minimalizują poślizg boczny podczas wkręcania.
Wkręt do drewna wykonany jest ze stali ocynkowanej, która ma wysoką wytrzymałość i dobrą odporność na korozję. Płaska głowa jest szczególnie duża i leży płasko na materiale. Powoduje to powstanie dużej siły nacisku, co oznacza, że meble pozostają precyzyjnie ustawione w linii przez długi czas. Można również uniknąć uszkodzenia elementów bez użycia podkładki. Okrągły kształt głowy zmniejsza ryzyko obrażeń.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874865946
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Głowica: | Łeb płaski |
| Powierzchnia: | Ocynkowany |
| Napęd: | Napęd PZ ze szczeliną krzyżową |
| Treść opakowania: | 20 szt. |
| Pasujący rozmiar kołka: | 8 mm - 10 mm |
| Pasujący rozmiar wiertła: | 4 mm |
| Materiał śrub: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 39 g |








