2020-10-19 23:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Eko Pułapka na osy, szerszenie i muchy

Nr produktu: 2810117
24,99

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

23 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2810117

Pułapka na osy, szerszenie i muchy umożliwia monitorowanie aktywności os, szerszeni oraz pospolitych gatunków much na zewnątrz budynków, w ogrodach oraz pomieszczeniach gospodarczych. W zestawie z pułapką umieszczono płyn wabiący oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Pułapka na osy, szerszenie i muchy zapewnia skuteczną ochronę dzięki wyjątkowej kompozycji płynu wabiącego oraz specjalnej konstrukcji pułapki. Atraktant posiada charakterystyczny zapach mocno dojrzałych owoców, które przyciągają osy, szerszenie i muchy, natomiast nie przyciągają owadów pożytecznych, np. pszczół, trzmieli oraz motyli, które są przyciągane przez zapachy kwiatowe.

Wymiary i waga (netto):
Waga:405 g

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry