2019-06-26 21:03


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Agrecol Fastac 100 EC 15 ml

Nr produktu: 6163307

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Środki przeciw owadom

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6163307

Cechy

Fastac 100 EC to środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwacza ręcznego, działa na roślinę powierzchniowo. Substancja biologicznie czynna tego środka to alfa- cypermetryna (związek z grupy pyretroidów) - 100 g w 1 litrze środka (1RS,3RS)-3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan (SR) -alfa - cyjano - 3 - fenoksybenzylu.

Zastosowanie

Fastac 100 EC marki Agrecol jest stosowany do zwalczania szkodników kłująco-ssących i gryzących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych, zielarskich, ozdobnych oraz w leśnictwie.

Może być stosowany na:

  • ziemniaki i pomidory do eliminacji larw i chrząszczy stonki ziemniaczanej,
  • warzywa, jak por czy cebula, gdzie skutecznie zwalcza wciornastki, chowacza szczypiorka oraz wgryzkę szczypiorka,
  • drzewka owocowe, gdzie niszczy owocówki, zwójkówki i inne gąsienice zjadające liście.

Zalety

Fastac 100 EC to skuteczność działania oraz doskonała wydajność. Pomimo swojej wysokiej klasy jest on dostępny w wyjątkowo korzystnej cenie. Zalecana dawka to 2 ml w 6 l wody/100m2. Podobnie jak środki chwastobójcze, Fastac jest niezbędny do zapewnienia perfekcyjnych upraw zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na polu czy w lesie.Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby:
a) pełnoletnie
b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
15 g
Wysokość:
16,0 cm
Szerokość:
9,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,3 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry