2018-11-20 19:00
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

ABC Preparat na mszyce Pirimix Nowy AE 300 ml

Nr produktu: 5619507
  • Łatwy w użyciu
  • Skutecznie zwalcza mszyce
Opis produktu
 
17,99
59,97 zł / l

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa Puławska

43 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5619507

Cechy

Preparat na mszyce Pirimix Nowy AE 300 ml marki ABC to środek w formie dyspensera aerozolowego o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Jest łatwy w użyciu i bezpieczny dla użytkownika. Zastosowane składniki skutecznie zwalczają mszyce, jednocześnie nie mając żadnego negatywnego wpływu na ochraniane przed nimi rośliny.

Zastosowanie

Preparat ABC na mszyce jest stosowany zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak i w amatorskich ogrodach działkowych lub przydomowych. Dzięki wgłębnemu oddziaływaniu skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem owadów. Róże i inne kwiaty są chronione przez dług czas. Działanie preparatu jest oparte na składnikach naturalnych lub ulegających biodegradacji. Jest on całkowicie nieszkodliwy dla przyrody.

Zalety

Pirimix Nowy to wydajny i skuteczny preparat, dostępny w bardzo przystępnej cenie. Polecany wszędzie tam, gdzie pojawiają się mszyce i inne, podobne zagrożenia dla roślin, np. ślimaki czy mrówki. Preparat posiada pojemność 300 ml - wydajność zależy od ilości mszyc oraz kwiatów do zabezpieczenia. Polecamy także środki do ochrony owoców tego samego producenta.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
285 g
Wysokość:
23,5 cm
Szerokość:
5,2 cm
Głębokość / Grubość:
5,2 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry