2018-08-19 07:34
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

ABC Preparat na mszyce Pirimix Nowy AE 300 ml

Nr produktu: 5619507
  • Łatwy w użyciu
  • Skutecznie zwalcza mszyce
Opis produktu
17,99
59,97 zł / l

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

47 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5619507

Cechy

Preparat na mszyce Pirimix Nowy AE 300 ml marki ABC to środek w formie dyspensera aerozolowego o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Jest łatwy w użyciu i bezpieczny dla użytkownika. Zastosowane składniki skutecznie zwalczają mszyce, jednocześnie nie mając żadnego negatywnego wpływu na ochraniane przed nimi rośliny.

Zastosowanie

Preparat ABC na mszyce jest stosowany zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak i w amatorskich ogrodach działkowych lub przydomowych. Dzięki wgłębnemu oddziaływaniu skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem owadów. Róże i inne kwiaty są chronione przez dług czas. Działanie preparatu jest oparte na składnikach naturalnych lub ulegających biodegradacji. Jest on całkowicie nieszkodliwy dla przyrody.

Zalety

Pirimix Nowy to wydajny i skuteczny preparat, dostępny w bardzo przystępnej cenie. Polecany wszędzie tam, gdzie pojawiają się mszyce i inne, podobne zagrożenia dla roślin, np. ślimaki czy mrówki. Preparat posiada pojemność 300 ml - wydajność zależy od ilości mszyc oraz kwiatów do zabezpieczenia. Polecamy także środki do ochrony owoców tego samego producenta.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
285 g
Wysokość:
23,5 cm
Szerokość:
5,2 cm
Głębokość / Grubość:
5,2 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry