2019-08-19 19:12


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Preparat na pchły i pluskwy Getox 600 ml

Nr produktu: 5398771
 • Skutecznie zwalcza pchły, pluskwy i inne owady biegające
Opis produktu
32,99
54,98 zł / l

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5398771

Preparat na pchły i pluskwy Getox jest bezlitosny dla różnego rodzaju owadów biegających. Co ważne, jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt. Posiada płynną formułę i jest bezwonny. Dzięki zastosowaniu wygodnego atomizera preparat łatwo się rozprowadza. Doskonale sprawdza się w domach, mieszkaniach, altanach i miejscach użyteczności publicznej. Preparat ma pojemność 250 ml.

Pchły to wyjątkowo uporczywy problem, dlatego do ich zwalczania warto użyć dedykowanych, skutecznych środków. Płyn ma w składzie mikrokapsułki o długotrwałym działaniu, dlatego jest skuteczny niezależnie od stadium rozwoju insektów.

Cechy produktu:

 • typ: płyn z atomizerem,
 • pojemność: 600 ml,
 • sposób użycia: na powierzchnię,
 • bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Owady to częsty problem pojawiający się w domach i ogrodach. W domu szczególnie dokuczliwe są komary, muchy czy pająki. W ogrodzie przyda się natomiast preparat do zwalczania mrówek oraz pułapka na krety. Wszystkie te preparaty i pułapki przysłużą się do poprawy komfortu życia i wyglądu najbliższego otoczenia.Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby:
a) pełnoletnie
b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
670 g
Wysokość:
28,5 cm
Szerokość:
1,5 cm
Głębokość / Grubość:
1,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

lilianna (2015-11-19)

świetnie działa

idealnie zwalczyłam nim pchły. doskonale sprawdził się w zwalczaniu mrówek...polecam...bezzapachowy i świetnie się rozprowadza na powierzchni...<br/><br/>tylko nie można zapomnieć umyć podłogi po 2 dniach.

52 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry