2018-01-23 01:36
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Agrecol Topsin M 500 SC 30 mlArt.Nr. 6163216

  • Koncentrat do rozcieńczania
  • Do stosowania w ochronie roślin sadowniczych, ozdobnych i warzyw
  • Przeznaczony do opryskiwania za pomocą opryskiwaczy ręcznych
Opis produktu
14,99
49,97 zł / 100 ml

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 8%

W markecie OBI Warszawa Puławska

tylko 9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6163216

Cechy

Topsin to wydajny środek grzybobójczy, który ma postać stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu systemicznym. Stosuje się go przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Skuteczność działania zapewnia mu substancja czynna - tiofanat metylowy (związek z grupy benzimidazoli) - 500 g/l (41,91%). Topsin produkcji renomowanej firmy Agrecol jest środkiem wszechstronnym, do zastosowania przy różnych rodzajach roślin i owoców.

Zastosowanie

Topsin M 500 SC jest stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie w ochronie roślin sadowniczych, warzywnych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi. Korzystają z niego zarówno profesjonaliści, jak i osoby chcące zabezpieczyć rośliny w przydomowym ogródku lub na działce. Ilość środka do aplikacji ściśle zależy od rośliny - w przypadku jabłoni i wiśni jest to 15 ml/100 m2, ogórków i pomidorów 1,5 ml/1 l wody itp. Sposób dawkowania podany jest w instrukcji.

Zalety

Topsin M 500 SC to środek ochrony roślin, z którego należy korzystać z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Pomimo swojej wysokiej jakości jest dostępny w wyjątkowo przystępnej cenie. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją użytkowania oraz zaleceniami podanymi przez producenta. Dzięki temu Topsin M 500 SC będzie można wykorzystać optymalnie, co da pożądane efekty.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
30 g
Wysokość:
16,0 cm
Szerokość:
9,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,3 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry