2020-04-02 02:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Starwax Zestaw 1+1 gratis Kabina prysznicowa/Czyste szyby 500 ml

Nr produktu: 2842870

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Środki myjące i pielęgnujące

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2842870

Wybierz ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie z zestawem środków do mycia Starwax.


Środek Kabina prysznicowa doskonale czyści i nabłyszcza bez polerowania. Jest bardzo skuteczny w codziennej pielęgnacji. Rozpyla się w postaci drobnej pianki, która szybko usuwa osad wapienny z wody, brud, osad z mydła i kosmetyków.
Zastosuj go do: kabin prysznicowych, brodzików, parawanów, baterii, płytek ściennych, spoin, umywalek, wanien. Doskonały do ceramiki, porcelany, żywic syntetycznych, akrylu białego i kolorowego, powierzchni emaliowanych, płytek (z wyjątkiem marmuru i kamienia wapiennego), powierzchni chromowanych, szkła, plastiku z wyjątkiem przeciwwskazań producenta.
Środek Czyste szyby dzięki zwiekszonej zawartości alkoholu grunotwnie i szybko myje nawet bardzo brudne powierzchnie. Usuwa tłuszcz, brud i ślady po owadach. Nabłyszcza bez polerowania. Opóźnia powstawanie śladów po deszczu i zmniejsza efekt zaparowywania. Doskonały do stosowania przy użyciu szmatek oraz zbieraków.
Zastosuj go do: szyb, luster, powierzchni emaliowanych, szkliwionych.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry