2019-02-17 11:05
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Starwax Super odtłuszczacz 500 ml

Nr produktu: 1223890
  • Gruntowne czyści, odtłuszcza oraz dodatkowo chroni kuchenki, płytki oraz okapy
  • Do przypalonych powierzchni
Opis produktu
37,99
75,98 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

15 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 1223890

Super odtłuszczacz, marki Starwax.
Jest to skuteczny preparat czyszczący o zaskakującym działaniu. Doskonały, niezastąpiony pomocnik w każdej kuchni. Gruntownie odtłuszcza i czyści oraz dodatkowo chroni kuchenki, płytki oraz okapy.
Skutecznie radzi sobie z tłustym brudem, przylepionymi, zaschniętymi resztkami produktów spożywczych i przypalonym tłuszczem. Można go stosować do mycia płyt kuchennych, kuchenek, blatów, sprzętu AGD, okapów, płytek ściennych, frytkownic, piekarników, rusztów, wyciągów wentylacyjnych.
Ponieważ jest zgodny z normami higienicznymi dotyczącymi środków czyszczących, doskonale nadaje się również do powierzchni, które mają bezpośredni kontakt z żywnością.
Preparat występuje w postaci aktywnej pianki, dzięki czemu nie spływa z pionowych powierzchni, co w znacznym stopniu podwyższa jego działanie.
Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie niszczy uszczelek silikonowych.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
604 g
Wysokość:
27,7 cm
Szerokość:
11,0 cm
Głębokość / Grubość:
4,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry