2019-10-23 20:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Starwax Środek czyszczący Wielkie Porządki 500 ml

Nr produktu: 5923909
  • Czyszczenie silnych zabrudzeń do wnętrz oraz na zewnątrz
  • Do różnych powierzchni
Opis produktu
28,99
57,98 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5923909

Środek czyszczący Wielkie Porządki, marki Starwax.
Jest to uniwersalny, wysoce skuteczny preparat czyszczący do różnych powierzchni. Środek Wielkie Porządki jest niezastąpiony zarówno w domu, kuchni, warsztacie, garażu, tarasie itp.
Dzięki swej specjalnej recepturze szybko rozpuszcza i odlepia nawet bardzo stary brud, z którym nie radzą sobie inne środki. Może być stosowany do czyszczenia silnych zabrudzeń wewnątrz oraz na zewnątrz. Za jego pomocą doprowadzone zostaną do czystości miejsca szczególnie narażone na zabrudzenia oraz nie sprzątane od bardzo dawna.
Preparat gruntownie usuwa brud, przebarwienia po nikotynie, tłuszcze i resztki spożywcze, zaschniętą ślinę zwierząt, tłuszcze mineralne i przemysłowe. Doskonały do prac porządkowych po remontach. Dodatkową zaleta produktu jest to, iż nie zawiera on amoniaku dzięki czemu nie powoduje podrażnień i nie niszczy powierzchni.
Środek czyszczący Wielkie porządki oczyści wszelkie zmywalne na mokro powierzchnie, pozostawiając je na długo w idealnym stanie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
671 g
Wysokość:
27,7 cm
Szerokość:
11,0 cm
Głębokość / Grubość:
4,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry