2019-10-22 21:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Starwax Płaskie ekrany antystatyczny mycie 500 ml

Nr produktu: 5923891

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Środki myjące i pielęgnujące

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5923891

Antystatyczny płyn do mycia, marki Starwax.
Jest to wysoce skuteczny, specjalistyczny środek czyszczący, łagodny dla podłoża. Idealnie nadaje się do pielęgnacji: ekranów plazmowych, katodycznych, TFT LCD, płaskich ekranów TV, komputerów stacjonarnych i przenośnych, szyb skanerów, kserokopiarek, faksów, ekranów dotykowych urządzeń przenośnych: DVD, konsoli do gier, GPS, telefonów komórkowych, MP3, PDA, smartfon, ipod, iphon itp.
Preparat czyszczący - Antystatyczny płyn do mycia marki Starwax, doskonale odkurza, usuwa brud i ślady palców. Dzięki swoim właściwościom nie spływa z powierzchni pionowych, nie pozostawia smug i jest łagodny dla podłoża.
Jego dodatkową zaletą jest to, iż działa antystatycznie, opóźniając ponowne zabrudzenie i zapewniając wyjątkową przejrzystość ekranów.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
671 g
Wysokość:
27,7 cm
Szerokość:
11,0 cm
Głębokość / Grubość:
4,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry