2021-01-21 03:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dragon Soda kaustyczna 250 g

Nr produktu: 6169387
  • Błyskawiczny efekt
  • Rozpuszcza odpadki
  • Usuwa nieprzyjemny zapach
Opis produktu

Warianty:

9,99
39,96 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

19 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6169387

Dragon Soda kaustyczna 250 g to preparat zawierający 98 procent wodorotlenku sodu w formie granulek. W błyskawiczny sposób udrażnia rury kanalizacyjne, rozpuszczając pozostałości kuchenne, tłuszcze, włosy i inne niepożądane odpadki, które znalazły się w rurach. Soda kaustyczna marki Dragon nie przyczynia się do korozji rur stalowych ani nie ma złego wpływu na wszelkie gumowe uszczelki. Dzięki zastosowaniu tego preparatu skutecznie likwiduje się też nieprzyjemne zapachy, które mogą wydobywać się z rur kanalizacyjnych.

Zastosowanie

Soda kaustyczna Dragon udrażnia rury oraz usuwa zatory w odpływach ze zlewów, wanien i syfonów. Stosowanie preparatu jest proste. Wystarczy do odpływu i syfonu wlać około 1 l wrzącej wody i wsypać około 50 g sody kaustycznej. Ostrożność należy zachować w momencie wsypywania preparatu, ponieważ z otworu będą wydzielać się drażniące opary, które mogą powodować przejściowe dolegliwości oddechowe.

Po kwadransie do odpływu należy wlać nieco gorącej wody, a następnie przelać go dużą ilością wody zimnej. Jeśli za pierwszym razem nie uda się uzyskać zadowalających efektów, całą procedurę trzeba powtórzyć.

Wymiary i waga (netto):
Waga:250 g
Wysokość:16,0 cm
Szerokość:6,0 cm
Głębokość / Grubość:6,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry