2018-07-18 09:02
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dragon Soda kaustyczna 250 g

Nr produktu: 6169387
  • Błyskawiczny efekt
  • Rozpuszcza odpadki
  • Usuwa nieprzyjemny zapach
Opis produktu

Warianty:

6,99
27,96 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

76 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6169387

Dragon Soda kaustyczna 250 g to preparat zawierający 98 procent wodorotlenku sodu w formie granulek. W błyskawiczny sposób udrażnia rury kanalizacyjne, rozpuszczając pozostałości kuchenne, tłuszcze, włosy i inne niepożądane odpadki, które znalazły się w rurach. Soda kaustyczna marki Dragon nie przyczynia się do korozji rur stalowych ani nie ma złego wpływu na wszelkie gumowe uszczelki. Dzięki zastosowaniu tego preparatu skutecznie likwiduje się też nieprzyjemne zapachy, które mogą wydobywać się z rur kanalizacyjnych.

Zastosowanie

Soda kaustyczna Dragon udrażnia rury oraz usuwa zatory w odpływach ze zlewów, wanien i syfonów. Stosowanie preparatu jest proste. Wystarczy do odpływu i syfonu wlać około 1 l wrzącej wody i wsypać około 50 g sody kaustycznej. Ostrożność należy zachować w momencie wsypywania preparatu, ponieważ z otworu będą wydzielać się drażniące opary, które mogą powodować przejściowe dolegliwości oddechowe.

Po kwadransie do odpływu należy wlać nieco gorącej wody, a następnie przelać go dużą ilością wody zimnej. Jeśli za pierwszym razem nie uda się uzyskać zadowalających efektów, całą procedurę trzeba powtórzyć.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
250 g
Wysokość:
16,0 cm
Szerokość:
6,0 cm
Głębokość / Grubość:
6,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry