2019-01-21 21:56
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ceramstic Impregnat do gresu polerowanego 250 ml

Nr produktu: 6359533
 • Zabezpiecza przed zabrudzeniem
 • Ożywia kolor
 • Wystarcza na 10 m2 powierzchni
Opis produktu
19,99
79,96 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6359533

Ceramastic Impregnat do gresu polerowanego przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy na co dzień dbają o swoje podłogi wyłożone płytkami ceramicznymi lub gresem. Impregnat efektywnie zabezpiecza płytki przed uszkodzeniami, zarysowaniami oraz świetnie ożywia i utrwala kolor. Dzięki impregnatowi do gresu polerowanego od firmy Ceramastic zabrudzenia można usunąć znacznie łatwiej, ponieważ nie przywierają one tak silnie do powierzchni.

Zastosowanie i wydajność

Impregnat do gresu polerowanego zdecydowanie ułatwia czyszczenie płytek. Plamy z błota, owoców, tłuste plamy powstające w trakcie gotowania w kuchni, zabrudzenia po kawie i herbacie można usunąć bez problemu. Dzięki jego zastosowaniu można też przywrócić dawny wygląd płytkom znajdującym się wokół grilla na tarasie, które z reguły bardzo szybko się niszczą i trudno utrzymać je w doskonałym stanie. Preparat jest bardzo wydajny. Opakowanie zawiera 250 ml impregnatu i wystarcza na zabezpieczenie 10 m2 powierzchni.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
250 g
Wysokość:
10,0 cm
Szerokość:
7,5 cm
Głębokość / Grubość:
7,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

margo (2017-10-07)

impregnat do gresu polerowanego

jest rewelacyjny, ten naprawdę działa, nie muszę co chwilę ipregnować podłogi , wystaczy raz na pół roku, inne się nie sprawdziły.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry