2018-05-27 05:40
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Podkładowa masa tynkarska Cerplast 5 kgArt.Nr. 5288303

  • Zapewnia idealną przyczepność
  • Redukuje chłonność
  • Ułatwia nakładanie i fakturowanie
Opis produktu
38,99
7,80 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5288303

Cechy

Cerplast to podkładowa masa tynkarska produkcji renomowanej firmy Atlas. Zapewnia idealną przyczepność, redukuje chłonność, wzmacnia i wyrównuje kolorystykę podłoża, a także ułatwia nakładanie i fakturowanie tynku. Masa tynkarska tworzy tymczasową ochronę dla elewacji - przez pół roku stanowi skuteczne zabezpieczenie nieotynkowanej elewacji przed wpływem czynników atmosferycznych. Cerplast ma postać gotowej do użycia masy.

Sposób użycia

Atlas Cerplast to masa stosowana do gruntowania podłoży pod mineralne i akrylowe tynki cienkowarstwowe. Podłoże powinno być: stabilne, suche, równe oraz oczyszczone. Cerplast silnie przylega zarówno do podłoża, jak i nakładanych tynków. Czas wysychania preparatu wynosi od 4 do 6 godzin. Dopiero po całkowitym wyschnięciu należy przystąpić do nakładania tynku. Średnio zużywa się 0,3 kg masy na 1 m .

Wyprodukowany przez Atlas Cerplast to produkt wysokiej jakości, dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Objęty jest Europejskimi Ocenami Technicznymi jako składnik złożonego systemu izolacji cieplnej z wyprawami tynkarskimi. Gruntowana powierzchnia musi być chroniona przed bezpośrednim nasłonecznieniem, działaniem wiatru i opadów atmosferycznych zarówno w trakcie prac, jak i w okresie wysychania tynku.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,0 kg
Wysokość:
15,8 cm
Szerokość:
21,5 cm
Głębokość / Grubość:
21,5 cm

Arkusze danych produktowych

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry