2020-12-03 02:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Środek gruntujący Universalgrund 5 l

Nr produktu: 6369508
  • Wzmacnia powierzchnie podłoży pylących, silnie chłonnych lub zniszczonych
  • Głęboko penetrujący
  • Do wnętrz i na zewnątrz
Opis produktu
 
28,49
5,70 zł / l

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6369508

Cechy

Knauf Universalgrund to głęboko penetrujący środek gruntujący o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i remontowych. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność do podłoża: tynków, płytek ceramicznych, tapet i farb. Niezbędny podczas tynkowania, malowania, tapetowania oraz układania płytek ceramicznych zarówno na ścianach jak i podłogach. Co istotne może być stosowany wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Zastosowanie

Knauf Universalgrund to gotowy do użycia, bezbarwny i bezzapachowy, środek głęboko penetrujący na bazie dyspersji styrenowo-akrylowej. Nie zawiera rozpuszczalników, jest paroprzepuszczalny. Zalecany na różnego rodzaju podłoża chłonne i pylące, takie jak beton, bloczki z betonu komórkowego, cegła, ceramika, tynki cementowo-wapienne wewnętrzne i zewnętrzne, jastrychy cementowe, gips, płyty wiórowo-cementowe, płyty gipsowe i gipsowo-kartonowe. Wzmacnia powierzchnie ścian, wyrównuje zróżnicowane właściwości chłonne, które bez odpowiedniego przygotowania mogą prowadzić do odparzeń lub spękań, poprawia fazy obróbki materiału i wydłuża czas wiązania. Zalecany do gruntowania podłoża przed tynkowaniem, malowaniem, tapetowaniem oraz układaniem płytek ceramicznych zarówno na ścianach jak i podłogach. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Wymiary i waga (netto):
Waga:5,3 kg
Wysokość:25,0 cm
Szerokość:18,0 cm
Głębokość / Grubość:13,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry