2021-01-16 13:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Środek gruntujący do betonu Betokontakt 5 kg

Nr produktu: 1448265
  • Grunt szczepny - polepsza przyczepność
  • Do powierzchni niechłonnych
  • Na ściany i sufity
  • Po wymieszaniu gotowy do użycia
Opis produktu

Warianty:

47,99
9,60 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko 3 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 1448265

Cechy

Gruntowanie podłoży betonowych pod tynki gipsowe to konieczność, aby zapewnić trwałą przyczepność tynku do podłoża. To zadanie doskonale spełnia Knauf Betokontakt, wydajny środek gruntujący, który dzięki zawartości piasku kwarcowego tworzy wyjątkowo trwałą powłokę. Wzmacnia każde podłoże betonowe oraz zwiększa przyczepność tynków gipsowych, cienkowarstwowych, gipsowych mas szpachlowych, a także płyt gipsowo-kartonowych. Łatwo się nakłada za pomocą pędzla, wałka lub agregatu. Małe opakowanie umożliwia uzupełnienie zapotrzebowania bez konieczności zakupu dużego.

Zastosowanie

Knauf Betokontakt to gotowa do użycia warstwa sczepna na bazie wysokiej jakości specjalnej dyspersji z żywic syntetycznych i wysokiej odporności na działanie środków alkaicznych oraz wypełniaczy mineralnych. Nie zawiera rozpuszczalników. Betokontakt jest paroprzepuszczalny, "oddychający" i bardzo wydajny. Przeznaczony do gruntowania ścisłych, gładkich i niechłonnych podłoży, np. z elementów betonowych i żelbetowych, wykonanych na budowie lub pełnych, prefabrykowanych stropów żelbetowych wewnątrz pomieszczeń. Wyrównuje chłonność podłoża. Dzięki zawartości piasku kwarcowego zapewnia optymalny przyrost wytrzymałości oraz doskonałą przyczepność warstwy wierzchniej do podłoża. Zabarwiony na różowo pozwala kontrolować równomierne nakładanie za pomocą pędzla, wałka lub agregatu.

Wymiary i waga (netto):
Waga:5,0 kg
Wysokość:16,0 cm
Szerokość:25,5 cm
Głębokość / Grubość:16,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry