2021-06-14 10:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Podkładowa masa tynkarska Cerplast 5 kg

Nr produktu: 5288303

  • Zapewnia idealną przyczepność
  • Redukuje chłonność
  • Ułatwia nakładanie i fakturowanie
Opis produktu
42,99
8,60 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5288303

Cechy

Cerplast to podkładowa masa tynkarska produkcji renomowanej firmy Atlas. Zapewnia idealną przyczepność, redukuje chłonność, wzmacnia i wyrównuje kolorystykę podłoża, a także ułatwia nakładanie i fakturowanie tynku. Masa tynkarska tworzy tymczasową ochronę dla elewacji - przez pół roku stanowi skuteczne zabezpieczenie nieotynkowanej elewacji przed wpływem czynników atmosferycznych. Cerplast ma postać gotowej do użycia masy.

Sposób użycia

Atlas Cerplast to masa stosowana do gruntowania podłoży pod mineralne i akrylowe tynki cienkowarstwowe. Podłoże powinno być: stabilne, suche, równe oraz oczyszczone. Cerplast silnie przylega zarówno do podłoża, jak i nakładanych tynków. Czas wysychania preparatu wynosi od 4 do 6 godzin. Dopiero po całkowitym wyschnięciu należy przystąpić do nakładania tynku. Średnio zużywa się 0,3 kg masy na 1 m .

Wyprodukowany przez Atlas Cerplast to produkt wysokiej jakości, dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Objęty jest Europejskimi Ocenami Technicznymi jako składnik złożonego systemu izolacji cieplnej z wyprawami tynkarskimi. Gruntowana powierzchnia musi być chroniona przed bezpośrednim nasłonecznieniem, działaniem wiatru i opadów atmosferycznych zarówno w trakcie prac, jak i w okresie wysychania tynku.

Wymiary i waga (netto):
Waga:5,0 kg
Wysokość:15,8 cm
Szerokość:21,5 cm
Głębokość / Grubość:21,5 cm

Arkusze danych produktowych

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry