2019-08-17 14:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Emulsja gruntująca Unigrunt 5 kg

Nr produktu: 1172980

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Środki do głębokiego gruntowania

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 1172980

Emulsja gruntująca Unigrunt firmy Atlas przeznaczona jest do gruntowania podłoży nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych, takich jak: beton, płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowe, nieotynkowane ściany z wszelkiego rodzaju cegieł, bloczków, pustaków, wylewki betonowe i anhydrytowe oraz podłoża drewnopochodne.
Emulsja poprawia warunki wiązania zapraw oraz reguluje chłonność podłoża. Jest niezwykle wydajna, prosta w użyciu i szybko schnie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,3 kg
Wysokość:
26,0 cm
Szerokość:
19,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (6)

 4.5 z 5
  • 5(3)
  • 4(2)
  • 3(1)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
5

Piter (2019-07-31)

Unigrunt Atlas

Nałożyłem na sufit przed malowaniem . I pędzlem i wałkiem daje radę. No powiem że róznica była, na ścianie się zrobiła fajna powłoka, wchłonęło się ładnie. po 15 minutach na opakowaniu piszą że już można następną warstwę kłaść i rzeczywiście tak to schnie. Malowanie o wiele prostsze było, farby poszło mniej, nie ma zacieków. Przyczepność lepsza.<br/>

1 lub

5

Ania (2019-07-30)

Dobry produkt

Drugi raz kładłam tapetę, pierwszym razem nie gruntowałam. Teraz wzięłam Atlasa, polecił mi pracownik. Dałam radę a tapetka się trzyma jakby fachowiec kleił. Myślę że to tego gruntowania zasługa. Moje odczucia - łatwo się nakłada, miałam niewielki pędzel i się nie zmęczyłam. Ściana chłonęła jak gąbka i zaraz przestało się z niej sypać takim pyłem. Lekko biały kolor się na ścianie zrobił, nie spływa z pędzla, nie nachlapałam. Zaprzyjaźnimy się jak będę coś jeszcze sama działać na pewno. Spokojnie mi to opakowanie na moją ścianę wystarczyło.<br/>

1 lub

5

Ela (2017-09-30)

Najlepsza!

Używałam już unigruntu różnych producentów, ten jest najlepszy!! Szybko schnie, dzięki czemu nie opóźnia prac remontowych :) A co najważniejsze, faktycznie gruntuje.

0 lub

4

radek (2016-02-18)

Wydajna emulsja

Posłużyła mi do gruntowania sufitu. Po zastosowaniu i wyschnięciu malowanie to była czysta przyjemność. Nic się nie łuszczyło. Polecam.

6 lub

4

bruno (2016-02-04)

Dobra emulsjaaaaa

Wydajna, prosta w użyciu, szybko schnie. Polecam

6 lub

3

sabinek23 (2015-12-19)

Najpierw umyć ścianę lub odkurzyć

Zastosowałam po cyklinowaniu parkietu. Błąd, najpierw powinnam odkurzyć ścianę.<br/><br/>

6 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry