2020-04-06 08:10


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Agrecol IronMax PRO zwalcza ślimaki 1 kg

Nr produktu: 6512479
  • Produkt bezpieczny dla zwierząt
  • Waga: 1 kg
Opis produktu
 
39,99
39,99 zł / kg

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

tylko 9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6512479

Moluskocyd, przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich w postaci przynęty gotowej do zastosowania (RB). Mechanizm działania substancji czynnej środka - fosforanu żelaza, polega na redukcji wydzielania śluzu przez ślimaki. Po spożyciu granul ślimaki zwykle chowają się w glebie/podłożu , gdzie obumierają, dlatego dowodów skuteczności środka w postaci obumarłych ślimaków jest niewiele. Ze względu na to, że efekty stosowania środka mogą nie być widoczne od razu, jego skuteczność należy mierzyć pośrednio - mniejszym rozmiarem szkód wyrządzonych przez szkodniki, odżywiające się roślinami uprawnymi. Rezultaty stosowania środka można zatem ocenić głównie na podstawie ograniczenia szkód w uprawach.

Wymiary i waga (netto):

Waga:1,10kg
Wysokość:19,0cm
Szerokość:10,0cm
Głębokość / Grubość:10,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry