2017-09-23 02:30
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Defro Betoniarka BWE SK 190/145 l 1100 WArt.Nr. 5757224

  • Pojemność robocza: 145 l
  • Przechył bębna za pomocą korby
  • Wyposażona w nożną blokadę bębna
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Warszawa Puławska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 5757224

Cechy

Betoniarka Defro BWE SK 190/145 to wolnospadowy model bębnowy o napędzie elektrycznym. Posiada wieniec wykonany z żeliwa o wysokiej klasie ścieralności. Przechył bębna odbywa się za pomocą koła. Układ przenoszenia napędu zapewnia doskonałą trakcję oraz redukcję hałasu.
Betoniarka Defro wyposażona jest w dwa kółka, ułatwiające przemieszczanie i podpórkę, zapewniającą stabilność podczas pracy.

Zastosowanie

Betoniarka Defro BWE SK 190/145 stanowi niezbędną i wydajną pomoc przy każdego rodzaju pracach budowlano-remontowych. Stosowana jest do produkcji mieszanek betonowych o konsystencji ciekłej, półciekłej i plastycznej oraz zapraw cementowych i cementowo-wapiennych. Może być używana również do mieszania materiałów sypkich. Mieszankę można wylewać z bębna bezpośrednio do taczki budowlanej lub wiader metalowych.

Zalety

Betoniarki Defro znane są ze swojej jakości i wydajności, która ma znaczący wpływ na szybkość pracy. Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowana w niej nożna blokada bębna, umożliwiająca stabilne ustawienie go w wybranej pozycji. Betoniarka Defro BWE SK używana jest zarówno przez profesjonalne ekipy budowlane, jak i osoby prywatne, np. podczas tworzenia betonowego podłoża.

Dane techniczne

Produktmerkmale

rodzaj:
betoniarki

Wymiary i waga (netto):

Waga:
89,0 kg
Wysokość:
146,0 cm
Szerokość:
78,0 cm
Głębokość / Grubość:
126,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry