2019-12-13 11:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pilarka spalinowa Partner

Nr produktu: 3000171
 • Automatyczne smarowanie łańcucha
 • System antywibracyjny
 • Pojemność silnika: 40 cm3
Opis produktu
509,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3000171

Jest to kompaktowy model, który świetnie sprawdzi się przy drobnych pracach przydomowych, takich jak podcinanie gałęzi czy cięcie drewna na opał. Wyposażona system antywibracyjny, co znacznie zwiększa komfort pracy. Posiada system automatycznego smarowania łańcucha oraz podwójny hamulec i system CCS. Pojemność silnika: 40 cm3, Moc: 1,52 KW, Waga: 4,7kg. Niewielkie wymiary umożliwiają wygodną pracę, zaś wysoka jakość wykonania zapewnia długą i trwałą eksploatację urządzenia.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
8,5 kg
Wysokość:
23,5 cm
Szerokość:
24,1 cm
Głębokość / Grubość:
28,2 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (2)

 3 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(1)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Adam  (2019-06-01)

Bardzo polecam

Co mi się podoba: Lekka, poręczna, prosta w obsłudze

Bardzo jestem zadowolony z zakupu, bardzo dobre wykonanie, prosta w obsłudze, pracuję płynnie, bardzo dobrze się nadaje do prac ogrodowy oraz do przygotowywania drzewa na opał. Bardzo polecam.

0 lub

1

Paweł (2018-08-14)

porażka

Co mi się podoba: ciężar

Co mi się nie podoba: instrukcja obsługi, działanie

Zakupiłem piłę z nadzieją, że za te pieniądze będzie przynajmniej działać do końca gwarancji. Niestety po kilku minutach pracy zaczęła się dławić i gasnąć. Powodem jest zła regulacja gaźnika, którego samemu niewolno regulować i wg instrukcji trzeba oddać maszynę do serwisu. Zadzwoniłem do sklepu okazało się, że czas naprawy to 14 dni ( bo na miejscu nie zrobią), a ja miałem 7 dni zgody na wycinkę drzew. Podjechałem więc do serwisu lokalnej firmy i za 10pln i 2 minuty człowiek zrobił mi regulację. Zdarzyło mi się, że jeszcze podczas cięcia się dławiła ale przynajmniej dało sie coś wyciąć. Oddam do serwisu Obi i zobaczę co zrobią, bo za te pieniądze moim zdaniem piła podczas cięcia powinna chodzić płynnie. Instrukcja obsługi napisana z błędami (powklejane różne opisy w cyrylicy, czy ujęte jakieś elementy transportowe które w ogóle nie występują w tym modelu). Do tego małe nieczytelne rysunki, więc instrukcja też jest średnio przydatna.

19 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry