2020-10-24 19:57


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pilarka spalinowa Partner

Nr produktu: 3000171

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Spalinowe piły łańcuchowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3000171

Jest to kompaktowy model, który świetnie sprawdzi się przy drobnych pracach przydomowych, takich jak podcinanie gałęzi czy cięcie drewna na opał. Wyposażona system antywibracyjny, co znacznie zwiększa komfort pracy. Posiada system automatycznego smarowania łańcucha oraz podwójny hamulec i system CCS. Pojemność silnika: 40 cm3, Moc: 1,52 KW, Waga: 4,7kg. Niewielkie wymiary umożliwiają wygodną pracę, zaś wysoka jakość wykonania zapewnia długą i trwałą eksploatację urządzenia.

Wymiary i waga (netto):
Waga:8,5 kg
Wysokość:23,5 cm
Szerokość:24,1 cm
Głębokość / Grubość:28,2 cm

Opinie (3)

 3.5 z 5
  • 5(2)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(1)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
5

tomek (2020-01-29)

Polecam

Co mi się podoba: poręczna, łatwy rozruch

Co mi się nie podoba: brak beznarzędziowego napinania łańcucha

Piła działa, jak powinna. Pociąłem ok 10m3 drewna buk-grab i dała radę nawet kłodom o srednicy ponad 60 cm. Polecam, tym bardziej, że producentem narzędzia jest... Husqwarna.

1 lub

5

Adam  (2019-06-01)

Bardzo polecam

Co mi się podoba: Lekka, poręczna, prosta w obsłudze

Bardzo jestem zadowolony z zakupu, bardzo dobre wykonanie, prosta w obsłudze, pracuję płynnie, bardzo dobrze się nadaje do prac ogrodowy oraz do przygotowywania drzewa na opał. Bardzo polecam.

1 lub

1

Paweł (2018-08-14)

porażka

Co mi się podoba: ciężar

Co mi się nie podoba: instrukcja obsługi, działanie

Zakupiłem piłę z nadzieją, że za te pieniądze będzie przynajmniej działać do końca gwarancji. Niestety po kilku minutach pracy zaczęła się dławić i gasnąć. Powodem jest zła regulacja gaźnika, którego samemu niewolno regulować i wg instrukcji trzeba oddać maszynę do serwisu. Zadzwoniłem do sklepu okazało się, że czas naprawy to 14 dni ( bo na miejscu nie zrobią), a ja miałem 7 dni zgody na wycinkę drzew. Podjechałem więc do serwisu lokalnej firmy i za 10pln i 2 minuty człowiek zrobił mi regulację. Zdarzyło mi się, że jeszcze podczas cięcia się dławiła ale przynajmniej dało sie coś wyciąć. Oddam do serwisu Obi i zobaczę co zrobią, bo za te pieniądze moim zdaniem piła podczas cięcia powinna chodzić płynnie. Instrukcja obsługi napisana z błędami (powklejane różne opisy w cyrylicy, czy ujęte jakieś elementy transportowe które w ogóle nie występują w tym modelu). Do tego małe nieczytelne rysunki, więc instrukcja też jest średnio przydatna.

29 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry