2020-02-22 02:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dracena wonna (Dracaena fragrans Suprise), 3 pędy, wys. 135cm, , don.24cm

Nr produktu: 3151503
  • Stanowisko jasne, rozproszone
  • Ma właściwości oczyszczające powietrze
  • Łatwa w uprawie
Opis produktu
 
245,00
245,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3151503

Dracena wonna to jedna z najpopularniejszych roślin pokojowych, dlatego można ją spotkać w wielu mieszkaniach, biurach i budynkach użyteczności publicznej. Największą ozdobą draceny wonnej jest elegancki pokrój i piękny, gęsty pióropusz długich, szerokich, łukowato wygiętych liści, rozwijający się na szycie sztywnego, wzniesionego pędu (wys. roślin doniczkowych to ok. 50-80 cm). W zależności od odmiany, liście rośliny mogą być całkowicie zielone lub posiadać barwne pasy, smugi i wzory. Draceny warto jednak uprawiać nie tylko ze względu na walory ozdobne, ale też dlatego, że należą do ścisłej czołówki kwiatów doskonale oczyszczających powietrze z toksyn (m.in. z benzenu, formaldehydu i trichloroetylenu). Stanowisko jasne o rozproszonym świetle. Draceny muszą mieć też zapewnioną odpowiednią wilgotność podłoża, gdyż bardzo źle znoszą zarówno suszę jak zalanie. W okresie wegetacyjnym należy podlewać je często, lecz umiarkowanie, pilnując, aby ziemia w doniczce zawsze była lekko wilgotna, ale nigdy mokra.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,7 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry