2020-11-25 12:37


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dracena massangeana 3pędy wys. 135cm don. 24cm

Nr produktu: 4574208
  • Stanowisko jasne, niesłoneczne, do półcienistego
  • Systematyczne podlewanie
  • Pióropusz z bardzo wąskich, ostro zakończonych liści
Opis produktu
 
185,00
185,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 4574208

Cechy

Dracena obrzeżona jest rośliną ozdobioną pióropuszem bardzo wąskich, ostro zakończonych liści w białe i żółte paski. Pochodzi ze wschodniej Afryki. Dracaena marginata jest łatwa w uprawie. Wymaga półcienistego lub cienistego stanowiska, trzeba chronić ją przed bezpośrednim nasłonecznieniem. potrzebuje lekko wilgotnego podłoża. Zalecane jest umiarkowane i systematyczne podlewanie, raz w tygodniu, choć nie należy dopuszczać do gromadzenia się wody w doniczce.

Zastosowanie

Dracaena marginata to roślina doniczkowa, która ozdabia wnętrza. Nadaje się do kompozycji mieszanych, ładnie kontrastuje z zielonymi bluszczami, filodendronami i figowcami. Dracaena marginata w warunkach domowych dorasta do 70 cm, natomiast w naturalnych osiąga nawet kilka metrów wysokości. Latem może być wystawiana do ogrodu lub na balkony i tarasy - wymaga półcienistego lub cienistego stanowiska, więc trzeba ją wówczas chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.

Zalety

Dracena jest łatwa w uprawie. Można nawozić ją produktami przeznaczonymi do roślin zielonych. Dość wytrzymała w większości warunków, nie lubi zimnych przeciągów. Młode osobniki należy przesadzać co roku na wiosnę. Dracena nie wymaga cięcia ani formowania - wystarczy tylko na bieżąco usuwać z niej martwe liście. Dracaena marginata dostępna jest w OBI w wyjątkowo przystępnej cenie!

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Miejsce:Półcieniste
Właściwości wzrostu:wzniosły
Aktualna wysokość roślin:100 - 150 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry