2020-02-21 04:40


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Smar grafitowy 30 g

Nr produktu: 5471792
  • Zawartość: 30 g smaru w butelce z tworzywa sztucznego
  • Nie zawiera tłuszczy. Jest bezwonny
Opis produktu
10,99
36,63 zł / 100 gr

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5471792

Cechy

Smar grafitowy firmy LUX TOOLS jest produkowany z wykorzystaniem drobno zmielonego pyłu grafitowego, który zapewnia mu całkowitą odporność na działanie takich warunków atmosferycznych, jak wilgoć, promieniowanie UV, a także kurz i pył. Smar LUX TOOLS nie zawiera żywicy ani kwasów, przez co nie ma wpływu na materiał wykonania zamka czy zawiasu. Jest całkowicie bezwonny.

Zastosowanie

Smar grafitowy jest stosowany do smarowania:

Eliminuje odgłosy skrzypienia i piszczenia drzwi. Ponadto w niskich temperaturach skutecznie chroni zamki przed zamarznięciem. W przypadku śrub pozwala uniknąć problemów z ich odkręceniem, ponieważ po wytopieniu smaru pozostaje sam grafit.

Zalety

Smar grafitowy używany jest zarówno przez firmy i profesjonalistów, jak również przez osoby prywatne. Znajduje się w wygodnym opakowaniu, wyposażonym w aplikator pozwalający na precyzyjne umieszczenie smaru nawet w wąskich i niewielkich przestrzeniach. Smarem grafitowym nie powinno smarować się różnego rodzaju mechanizmów precyzyjnych oraz łożysk tocznych. Dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
42 g
Wysokość:
14,5 cm
Szerokość:
6,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,8 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry