2018-06-24 18:51
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Smar grafitowy 30 g

Nr produktu: 5471792
  • Zawartość: 30 g smaru w butelce z tworzywa sztucznego
  • Nie zawiera tłuszczy. Jest bezwonny
Opis produktu
9,99
33,30 zł / 100 gr

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5471792

Cechy

Smar grafitowy firmy LUX TOOLS jest produkowany z wykorzystaniem drobno zmielonego pyłu grafitowego, który zapewnia mu całkowitą odporność na działanie takich warunków atmosferycznych, jak wilgoć, promieniowanie UV, a także kurz i pył. Smar LUX TOOLS nie zawiera żywicy ani kwasów, przez co nie ma wpływu na materiał wykonania zamka czy zawiasu. Jest całkowicie bezwonny.

Zastosowanie

Smar grafitowy jest stosowany do smarowania:

Eliminuje odgłosy skrzypienia i piszczenia drzwi. Ponadto w niskich temperaturach skutecznie chroni zamki przed zamarznięciem. W przypadku śrub pozwala uniknąć problemów z ich odkręceniem, ponieważ po wytopieniu smaru pozostaje sam grafit.

Zalety

Smar grafitowy używany jest zarówno przez firmy i profesjonalistów, jak również przez osoby prywatne. Znajduje się w wygodnym opakowaniu, wyposażonym w aplikator pozwalający na precyzyjne umieszczenie smaru nawet w wąskich i niewielkich przestrzeniach. Smarem grafitowym nie powinno smarować się różnego rodzaju mechanizmów precyzyjnych oraz łożysk tocznych. Dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
42 g
Wysokość:
14,5 cm
Szerokość:
6,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,8 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry