2020-01-28 23:04


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grohe Słuchawka prysznicowa Vitalio Go

Nr produktu: 6388615
  • Średnica 100 mm
  • Z systemem SpeedClean przeciw osadom wapiennym
  • 1-strumieniowa
Opis produktu
79,99
79,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBIWarszawa-Puławska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6388615

Słuchawka Vitalio Go 100 to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort podczas codziennej kąpieli. Oddaje ona do dyspozycji użytkownika delikatny, miękko opływający ciało strumień Rain, który został przez naszych klientów określony "najbardziej komfortowym". Dla jeszcze większej wygody użycia, słuchawkę wyposażono w technologię DreamSpray, która gwarantuje utrzymanie równego ciśnienia w każdej dyszy, co przekłada się na zawsze idealny przepływ w każdej z nich. Co więcej, końcówki dysz zostały wykonane z silikonu SpeedClean - wystarczy przetrzeć je ręką, by pozbyć zalegającego w nich kamienia. Dodaj do tego odporną na uszkodzenia, chromowaną powłokę GROHE StarLight, a otrzymasz słuchawkę prysznicową, która łączy w sobie wysoki poziom wygody użycia z wieloletnią trwałością. Przekonaj się o tym już dzisiaj i wybierz słuchawkę Vitalio Go 100!

Dane techniczne

Atrybuty produktu

średnica produktu:
10 cm
kształt:
okrągły
liczba strumieni wody:
1

Wymiary i waga (netto):

Waga:
285 g
Wysokość:
6,0 cm
Szerokość:
14,0 cm
Głębokość / Grubość:
33,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry