2021-03-05 23:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Soudal Uszczelniacz Fix All super mocny 290 ml

Nr produktu: 6715361
  • Po utwardzeniu daje się malować
  • Duża siła wiązania: 400 kg/m2
  • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
Opis produktu
 
40,99
141,34 zł / l

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6715361

Elastyczny klej hybrydowy na bazie polimerów SMX o ekstremalnie wysokiej sile chwytu początkowego - do 400kg/m2. Zapewnia bardzo wysoką przyczepność i wytrzymałość spojenia, nawet bez stosowania primerów i aktywatorów. Może być aplikowany na lekko wilgotnych powierzchniach wewnątrz i na zewnątrz.
Praktycznie bezwonny i neutralny chemicznie - nie zawiera rozpuszczalników, silikonów, ani izocyjanianów. Profilowana dysza aplikacyjna pozwala uzyskać właściwy kształt ścieżki klejącej i zapewnić maksymalną szybkość polimeryzacji. Po utwardzeniu daje się malować - również farbami wodnymi. Odporny na działanie promieniowania UV i wszelkich warunków atmosferycznych.
Zastosowanie:
- klejenie i fugowanie paneli, progów, parapetów, listew dekoracyjnych, płyt izolacyjnych, korka, szkła i wełny mineralnej na podłożach z drewna, płyty wiórowej, tynku, cegły, betonu, metalu
- klejenie większości metali, laminatów i tworzyw sztucznych, drewna, ceramiki itp. w miejscach narażonych na duże obciążenia dynamiczne
- klejenie kamienia naturalnego (marmur, granit itp.)
- klejenie luster
- połączenia elastyczne w konstrukcjach wibrujących - np. w caravaningu, przy budowie kontenerów i zabudów specjalistycznych.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Kleje i uszczelniacze
Pojemność:290 ml
Wymiary i waga (netto):
Waga:6,2 kg
Wysokość:24,0 cm
Szerokość:16,5 cm
Głębokość / Grubość:21,0 cm

Arkusze danych produktowych

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry