2019-01-21 23:13
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Soudal Uszczelniacz dekarski 280 ml bezbarwny

Nr produktu: 1585520
  • Odporny na działanie promieni UV
  • Daje się malować
  • Nie powoduje korozji metali
Opis produktu

Kolor:

25,99
92,82 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1585520

Cechy

Uszczelniacz dekarski renomowanej firmy Soudal wyprodukowano na bazie emulsji akrylowych. Jest całkowicie odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. Po nałożeniu tworzy miękką, plastyczną masę, pochłaniającą wszelkie ruchomości podłoża. Nie powoduje korozji metali. Silikon dekarski bezbarwny idealnie nadaje się do awaryjnych napraw pokryć dachowych, nawet w czasie ulewnego deszczu.

Zastosowanie

Oferowany przez Soudal uszczelniacz dekarski charakteryzuje doskonała przyczepność do wszelkich materiałów: betonu, ceramiki, szkła, kamienia, drewna, metali i większości tworzyw sztucznych. Przeznaczony również do uszczelniania kołnierzy okien dachowych, kominów i innych obróbek dekarskich, a także połączeń blachy falistej i trapezowej oraz do naprawy rynien i rur spustowych. Może być używany na wilgotnych powierzchniach, a nawet pod wodą.

Zalety

Uszczelniacz dekarski dostępny jest w wersji bezbarwnej oraz w kolorach najpopularniejszych pokryć dachowych. Można go malować, dzięki czemu łatwo dopasuje się go do podłoża, na którym jest stosowany. Praktyczny aplikator zapewnia dokładne nałożenie uszczelniacza w wybrane miejsca. Do stosowania uszczelniacza niezbędny jest pistolet, gwarantujący wydajną i komfortową pracę.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
kleje i uszczelniacze
zakres zastosowania:
budowlany
pojemność:
280 ml

Wymiary i waga (netto):

Waga:
420 g
Wysokość:
22,0 cm
Szerokość:
6,8 cm
Głębokość / Grubość:
4,8 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry