2018-12-14 16:39
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Soudal Silikon wysokotemperaturowy 300 ml

Nr produktu: 3743010
  • Doskonała przyczepność do metali, szkła i ceramiki
  • Niewrażliwy na wysokie temperatury (do 285 st. C)
  • Odporny na wszelkie warunki atmosferyczne
Opis produktu
27,99
93,30 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

25 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 3743010

Cechy

Silikon wysokotemperaturowy Soudal jest niewrażliwy na wysokie temperatury, nawet do 285 °C, a także działanie paliw, olejów i smarów, tłuszczów, płynów mrozoodpornych i wielu innych chemikaliów. Po utwardzeniu jest trwale elastyczny i odporny na wszelkie wpływy atmosferyczne. Zastępuje inne uszczelnienia, z takich materiałów jak korek, filc, włókno, papier, azbest czy guma.

Zastosowanie

Wyprodukowany przez Soudal silikon do wysokich temperatur przeznaczony jest do uszczelnień hermetyzujących w kotłach grzewczych, piecach, maszynach i sprzęcie kuchennym oraz w różnego rodzaju pompach, silnikach, skrzyniach przekładniowych, systemach klimatyzacyjnych itp. Tę płynną uszczelkę cechuje doskonała przyczepność do metali, szkła i ceramiki. Precyzyjną aplikację na wybrane miejsca ułatwi użycie pistoletu z aplikatorem.

Zalety

Silikon wysokotemperaturowy Soudal to gwarancja trwałego, elastycznego zabezpieczenia. Dedykowany do fachowych zastosowań w budownictwie i przemyśle, zapewnia prawidłową pracę sprzętu i zabezpiecza przed awariami, co pozwala zaoszczędzić na kosztach napraw oraz spowodowanych nimi przestojów. Silikon do wysokich temperatur przeznaczony jest do stosowania przez fachowców oraz wykwalifikowany personel techniczny.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
silikony
zakres zastosowania:
budowlany
pojemność:
300 ml

Wymiary i waga (netto):

Waga:
420 g
Wysokość:
22,0 cm
Szerokość:
6,8 cm
Głębokość / Grubość:
4,8 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry