2020-02-19 21:48


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Soudal Silikon wysokotemperaturowy 300 ml

Nr produktu: 3743010

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Silikony i akryle

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3743010

Cechy

Silikon wysokotemperaturowy Soudal jest niewrażliwy na wysokie temperatury, nawet do 285 °C, a także działanie paliw, olejów i smarów, tłuszczów, płynów mrozoodpornych i wielu innych chemikaliów. Po utwardzeniu jest trwale elastyczny i odporny na wszelkie wpływy atmosferyczne. Zastępuje inne uszczelnienia, z takich materiałów jak korek, filc, włókno, papier, azbest czy guma.

Zastosowanie

Wyprodukowany przez Soudal silikon do wysokich temperatur przeznaczony jest do uszczelnień hermetyzujących w kotłach grzewczych, piecach, maszynach i sprzęcie kuchennym oraz w różnego rodzaju pompach, silnikach, skrzyniach przekładniowych, systemach klimatyzacyjnych itp. Tę płynną uszczelkę cechuje doskonała przyczepność do metali, szkła i ceramiki. Precyzyjną aplikację na wybrane miejsca ułatwi użycie pistoletu z aplikatorem.

Zalety

Silikon wysokotemperaturowy Soudal to gwarancja trwałego, elastycznego zabezpieczenia. Dedykowany do fachowych zastosowań w budownictwie i przemyśle, zapewnia prawidłową pracę sprzętu i zabezpiecza przed awariami, co pozwala zaoszczędzić na kosztach napraw oraz spowodowanych nimi przestojów. Silikon do wysokich temperatur przeznaczony jest do stosowania przez fachowców oraz wykwalifikowany personel techniczny.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
silikony
zakres zastosowania:
budowlany
pojemność:
300 ml

Wymiary i waga (netto):

Waga:
420 g
Wysokość:
22,0 cm
Szerokość:
6,8 cm
Głębokość / Grubość:
4,8 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry