2021-01-24 22:56


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Soudal Silikon sanitarny 280 ml bezbarwny

Nr produktu: 3246980
  • Odporny na działanie grzybów i pleśni
  • Doskonała przyczepność do podłoży porowatych i nieporowatych
Opis produktu
19,99
71,39 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko 40 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3246980

Cechy

Bezbarwny silikon sanitarny renomowanej firmy Soudal to jednoskładnikowy uszczelniacz o utwardzaniu kwaśnym i podwyższonej odporności na działanie wilgoci, grzybów oraz pleśni. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do typowych podłoży sanitarnych oraz betonu i cegły, drewna, a także niektórych metali. Po utwardzeniu jest trwale elastyczny i odporny na wszelkie wpływy atmosferyczne.

Zastosowanie

Zawierający substancje pleśniobójcze silikon sanitarny bezbarwny stosowany jest w pomieszczeniach o dużej wilgotności-kuchniach, łazienkach, pralniach. Wypełnia się nim szczeliny między płytkami a urządzeniami sanitarnymi, np. wokół wanien, muszli i cokołów ceramicznych, brodzików, umywalek, a także mebli kuchennych. Służy również do spoinowania okładzin ceramicznych, szczególnie w narożach ścian, w połączeniach ścian z podłogą i w miejscach przebiegu dylatacji.

Zalety

Silikon sanitarny Soudal skutecznie zapobiega wyciekom kabin prysznicowych, zabezpiecza także szczeliny przed gromadzeniem się wilgoci, brudu i bakterii. Dzięki wygodnemu aplikatorowi jego nakładanie jest bardzo precyzyjne. Aby zapewnić sobie komfortową pracę, należy zaopatrzyć się w pistolet lub wyciskacz. Oprócz wersji bezbarwnej silikon dostępny jest także w kolorze szarym, beżowym, brązowym i białym.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Silikon sanitarny
Pojemność:280 ml
Wymiary i waga (netto):
Waga:420 g
Wysokość:22,0 cm
Szerokość:6,8 cm
Głębokość / Grubość:4,8 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry