2019-12-08 17:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fischer Kotwa chemiczna FIP C 300T 300 ml

Nr produktu: 6325328
  • Gotowe rozwiązanie do zamocowania
  • Pewne mocowanie w słabych podłożach
Opis produktu
36,99

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6325328

Cechy

Kotwa chemiczna renomowanej firmy Fischer to bezsterynowa zaprawa hybrydowa na bazie poliestru. Dzięki swojemu składowi charakteryzuje się doskonałą odpornością chemiczną. Może być stosowana na podłożach wilgotnych, a także pod wodą oraz w niskich temperaturach (do -5°C). Kotwa chemiczna Fischer C 300T nie powoduje naprężeń montażowych. Nadaje się do otworów wywierconych wiertnicą diamentową.

Zastosowanie

Kotwa chemiczna Fischer umożliwia szczelne i wodoodporne mocowanie prętów i kołków wzmacniających, kołnierzy wiążących, profili, balustrad, słupków ogrodzeniowych, półek, uchwytów, a także innych elementów przenoszących nawet bardzo wysokie obciążenia. Przeznaczona jest do stosowania w materiałach pełnych i perforowanych, takich jak np. beton, kamień, cegła pełna, cegły dziurawce, pustaki itd.

Zalety

Brak naprężeń w trakcie kotwienia umożliwia montaż kotwy blisko krawędzi i z małymi odstępami osiowymi. Kotwa Ficher to pewne mocowanie nawet w słabych podłożach. Znacznie ułatwia prace budowlane i remontowe. Dodatkowo w komplecie z kotwą znajdują się dwie praktyczne zawiesiny montażowe Fast&Fix.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
kleje i uszczelniacze
zakres zastosowania:
budowlany
pojemność:
300 ml

Wymiary i waga (netto):

Waga:
560 g
Wysokość:
25,0 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry