2021-01-21 03:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fischer Kotwa chemiczna FIP C 300T 300 ml

Nr produktu: 6325328
  • Gotowe rozwiązanie do zamocowania
  • Pewne mocowanie w słabych podłożach
Opis produktu
36,99
123,30 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

24 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6325328

Cechy

Kotwa chemiczna renomowanej firmy Fischer to bezsterynowa zaprawa hybrydowa na bazie poliestru. Dzięki swojemu składowi charakteryzuje się doskonałą odpornością chemiczną. Może być stosowana na podłożach wilgotnych, a także pod wodą oraz w niskich temperaturach (do -5°C). Kotwa chemiczna Fischer C 300T nie powoduje naprężeń montażowych. Nadaje się do otworów wywierconych wiertnicą diamentową.

Zastosowanie

Kotwa chemiczna Fischer umożliwia szczelne i wodoodporne mocowanie prętów i kołków wzmacniających, kołnierzy wiążących, profili, balustrad, słupków ogrodzeniowych, półek, uchwytów, a także innych elementów przenoszących nawet bardzo wysokie obciążenia. Przeznaczona jest do stosowania w materiałach pełnych i perforowanych, takich jak np. beton, kamień, cegła pełna, cegły dziurawce, pustaki itd.

Zalety

Brak naprężeń w trakcie kotwienia umożliwia montaż kotwy blisko krawędzi i z małymi odstępami osiowymi. Kotwa Ficher to pewne mocowanie nawet w słabych podłożach. Znacznie ułatwia prace budowlane i remontowe. Dodatkowo w komplecie z kotwą znajdują się dwie praktyczne zawiesiny montażowe Fast&Fix.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Kleje i uszczelniacze
zakres zastosowania:Budowlany
Pojemność:300 ml
Wymiary i waga (netto):
Waga:560 g
Wysokość:25,0 cm
Szerokość:5,0 cm
Głębokość / Grubość:5,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry