2020-04-04 14:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Fischer Kotwa chemiczna FIP C 300T 300 ml

Nr produktu: 6325328
  • Gotowe rozwiązanie do zamocowania
  • Pewne mocowanie w słabych podłożach
Opis produktu
36,99
123,30 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

15 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6325328

Cechy

Kotwa chemiczna renomowanej firmy Fischer to bezsterynowa zaprawa hybrydowa na bazie poliestru. Dzięki swojemu składowi charakteryzuje się doskonałą odpornością chemiczną. Może być stosowana na podłożach wilgotnych, a także pod wodą oraz w niskich temperaturach (do -5°C). Kotwa chemiczna Fischer C 300T nie powoduje naprężeń montażowych. Nadaje się do otworów wywierconych wiertnicą diamentową.

Zastosowanie

Kotwa chemiczna Fischer umożliwia szczelne i wodoodporne mocowanie prętów i kołków wzmacniających, kołnierzy wiążących, profili, balustrad, słupków ogrodzeniowych, półek, uchwytów, a także innych elementów przenoszących nawet bardzo wysokie obciążenia. Przeznaczona jest do stosowania w materiałach pełnych i perforowanych, takich jak np. beton, kamień, cegła pełna, cegły dziurawce, pustaki itd.

Zalety

Brak naprężeń w trakcie kotwienia umożliwia montaż kotwy blisko krawędzi i z małymi odstępami osiowymi. Kotwa Ficher to pewne mocowanie nawet w słabych podłożach. Znacznie ułatwia prace budowlane i remontowe. Dodatkowo w komplecie z kotwą znajdują się dwie praktyczne zawiesiny montażowe Fast&Fix.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Kleje i uszczelniacze
zakres zastosowania:Budowlany
Pojemność:300 ml

Wymiary i waga (netto):

Waga:560g
Wysokość:25,0cm
Szerokość:5,0cm
Głębokość / Grubość:5,0cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry