2020-02-21 05:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Siewnik uniwersalny XL

Nr produktu: 3022845
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Wykonany z trwałego materiału
Opis produktu
395,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3022845

To optymalne narzędzie do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na większych obszarach. Można go używać do rozsiewania materiałów o cząstkach różnej wielkości: nawozów, nasion, granulatu, piasku i soli. Dzięki temu można go używać zarówno latem, jak i zimą. Tarcza obrotowa zapewnia optymalne działanie i równomierne rozsiewanie. Szerokość pracy to 1,5 - 6 m (r = 1,5 - 3 m), w zależności od prędkości marszu i rodzaju rozsypywanego materiału. Uchwyt z funkcją otwierania/zamykania umożliwia precyzyjne dozowanie materiału. Uchwyt pozwala dostosować ilość rozsypywanego materiału bez obciążania kręgosłupa użytkownika i konieczności schylania się. Regulowana pokrywa na tarczy obrotowej umożliwia precyzyjne dozowanie rozsypywanego materiału. Pozwala to także pracować przy samej krawędzi. Siewnik wykonany jest z materiału odpornego na korozję i złamania, który można w prosty sposób oczyścić wodą. Dwa duże, wyprofilowane koła zapewniają dobrą przyczepność na każdej nawierzchni. Maks. powierzchnia trawnika 800 m . Maks. szerokość pracy 6 m. Pojemność 18 l.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4,19 kg
Wysokość:
58,0 cm
Szerokość:
39,9 cm
Głębokość / Grubość:
43,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry