Fiskars Siekiera uniwersalna Ultra U32
Nr produktu: 7560782Opis produktu
Nr produktu: 7560782
Fiskars Siekiera uniwersalna Ultra U32
Siekiera idealna do rozłupywania grubszych pni i przygotowywania polan drewna. Ostrze narzędzia wykonane z kutej stali poddanej dwukrotnemu hartowaniu, o specjalnej geometrii wpływa na efektywność i łatwość pracy w ogrodzie, lesie czy na działce. Niklowana powierzchnia i powłoka ToughCoat na ostrzu zapewniają precyzję działania, trwałość głowicy oraz chronią przed rdzą. Odpowiednie wyważenie siekiery gwarantuje pełną kontrolę podczas każdego uderzenia. Ergonomicznie wyprofilowany trzonek ze specjalną antypoślizgową fakturą oraz haczykowatym zakończeniem gwarantują najwyższy komfort użytkowania i pewne prowadzenie narzędzia. Dołączona osłona ostrza ułatwia przechowywanie i transport narzędzia.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 45b
02-146 Warszawa
office-cz@fiskars.com
6411501601018
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Wykonanie trzonka: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu: | Stal |
| Waga główki od siekiery: | 2,1 kg |
| Rodzaj: | Siekiera |
| Typ: | Inne |
| Materiał głowicy: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,44 kg |
| Wysokość: | 18,0 cm |
| Szerokość: | 4,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 81,5 cm |




















