Fiskars Siekiera uniwersalna Ultra U14
Nr produktu: 7560774Opis produktu
Nr produktu: 7560774
Fiskars Siekiera uniwersalna Ultra U14
Siekiera przeznaczona do starannej obróbki drewna, przygotowywania rozpałki czy okrzesywania gałęzi. Ostrze narzędzia wykonane z kutej stali poddanej dwukrotnemu hartowaniu, o specjalnej geometrii wpływa na efektywność i łatwość pracy w ogrodzie, na działce czy kempingu. Niklowana powierzchnia i powłoka ToughCoat na ostrzu zapewniają precyzję działania oraz chronią przed rdzą. Doskonałe wyważenie siekiery ułatwia pracę nawet jedną ręką, zachowując idealną kontrolę nad każdym ruchem. Ergonomicznie wyprofilowany trzonek ze specjalną antypoślizgową fakturą oraz haczykowatym zakończeniem gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Dołączona osłona ostrza ułatwia przechowywanie i transport narzędzia.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 45b
02-146 Warszawa
office-cz@fiskars.com
6411501601001
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Wykonanie trzonka: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu: | Stal |
| Waga główki od siekiery: | 0,6 kg |
| Rodzaj: | Siekiera |
| Typ: | Inne |
| Materiał głowicy: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 750 g |
| Wysokość: | 13,0 cm |
| Szerokość: | 2,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 35,5 cm |




















