Fiskars Siekiera rozłupująca X24 S
Nr produktu: 7214778Opis produktu
Nr produktu: 7214778
Siekiera rozłupująca X24 S marki Fiskars
Siekiera X24 wyposażono w ostrze wykonane z podwójnie hartowanej kutej stali, szlifowane i bardzo ostre, pozostaje ostre przez dłuższy czas. Dzięki zoptymalizowanemu kątowi ukosu, siekiera gwarantuje czyste i łatwe cięcie nawet świeżego, żywicznego drewna. Powłoka o niskim współczynniku tarcia pomaga ostrzu wnikać w drewno i zapewnia lepszą ochronę przed rdzą.
Główka siekiery jest formowana wtryskowo łączona z rękojeścią, co sprawia, że narzędzie stanowi jednolitą całość. Konstrukcja siekier X-series jest praktycznie niezniszczalna dzięki lekkiej i niezwykle mocnej rękojeści FiberComp, która pochłania wstrząsy i zapewnia doskonałą ochronę przed odrzutem. Ergonomicznie zakrzywiona rękojeść utrzymuje nadgarstek w wygodnej i neutralnej pozycji. Rękojeść ma powiększoną strefę chwytu z teksturowaną powierzchnią SoftGrip i haczykowatą końcówkę, co gwarantuje pewny chwyt.
Siekiera Fiskars X24 jest idealna do rozłupywania małych i średniej wielkości pni o średnicy 10-20 cm. Nowa, ulepszona konstrukcja ostrza z cienką, szeroką krawędzią zapewnia czyste, łatwe cięcie w świeżym, żywicznym drewnie, takim jak świerk i sosna. Opatentowane szlifowanie sprawia, że ostrze jest bardziej ostre, co umożliwia lepsze i czystsze cięcie. Powłoka o niskim współczynniku tarcia ułatwia wnikanie ostrza w drewno i chroni przed rdzą, a bezpieczniejsza główka, wtryskowo łączona z rękojeścią, zapewnia większe bezpieczeństwo użytkowania.
Rękojeść FiberComp jest niezwykle lekka i wytrzymała, praktycznie niezniszczalna, zapewniając lepszą ochronę przed odbiciem. Siekiera X24 jest idealnie wyważona, co przekłada się na większą siłę uderzenia. Ergonomicznie zakrzywiony uchwyt zapewnia neutralną i wygodną pozycję nadgarstka podczas użytkowania, a tekstura SoftGrip gwarantuje wygodny i pewny chwyt. Dołączona osłona pomaga chronić zarówno ostrze, jak i użytkownika. Długość siekiery wynosi 60 cm, a na produkt udzielana jest 25-letnia gwarancja.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
6411501201645
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Wykonanie trzonka: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu: | Stal |
| Rodzaj: | Siekiera |
| Typ: | Siekiera rozłupująca |
| Materiał głowicy: | Stal nierdzewna |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,31 kg |
| Wysokość: | 63,0 cm |
| Szerokość: | 19,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 3,5 cm |






























