2020-03-29 17:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Piła ogrodowa składana 135 P

Nr produktu: 6070528
 • Posiada składany brzeszczot o długości 135 mm
 • Rękojeść doskonale leży w dłoni i zapewnia wygodną pracę
 • Uchwyt do zawieszenia
Opis produktu
109,00
109,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6070528

Piła ogrodowa składana 135 P, marki Gardena.
Jest to wysokiej jakości piła o szerokim zastosowaniu.
Hartowane impulsowo zęby brzeszczotu z potrójnym szlifem gwarantują precyzyjne i łatwe cięcie. Długość brzeszczotu wynosi 135 mm. Blokada brzeszczotu w pozycji złożonej i rozłożonej zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.
Piła jest wyposażona w uchwyt do zawieszenia, który ułatwia pracę w sytuacji, gdy mamy zajęte ręce.
Wysoka jakość wykonania, połączona z dużą funkcjonalnością zapewniają wygodną i długotrwałą eksploatację.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Piły
wykonanie trzonka:tworzywo sztuczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:220g
Wysokość:2,8cm
Szerokość:5,9cm
Głębokość / Grubość:2,8cm

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

pebeo (2019-12-31)

kieszonkowa

Co mi się podoba: konstrukcja, parametry ostrza

Piłę kupiłem jako uzupełnienie wyposażenia turystycznego. Można nią wykonać cięcie zarówno do siebie, jak i od siebie, w drewnie mokrym, jak i suchym. Ostrze ustawia się w trzech pozycjach pracy: na wprost, łukowo i pistoletowo. Piła ma solidnie wykonany przegub w postaci stalowego trzpienia z zębatką. Zwolnienie ostrza następuje po naciśnięciu pomarańczowego przycisku. Po złożeniu piła mieści się w kieszeni spodni. Waga to ~200 g, a rzeczywista długość krawędzi tnącej wynosi 13,0 cm. Piła została wyprodukowana w Niemczech, ale sama Gardena już od 2007 r. należy do szwedzkiego koncernu Husqvarna, znanego z narzędzi dla drwali. 135P jest najmniejszym modelem z serii produkowanej w kilku rozmiarach pod obydwiema markami. Piłę używam od trzech miesięcy głównie do cięcia desek i kantówek. Przecięcie w poprzek świeżej kantówki o przekroju 15 x 10 cm zajmuje 2-3 minuty. Ostrze ma niezłą sztywność; jest mało podatne na odkształcanie się. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić, to średnio efektywne ogumowanie uchwytu i szybko ścierający się napis firmowy. Moim zdaniem, piła ta może służyć w ogrodzie wyłącznie jako sprzęt uzupełniający dla pił o dłuższych brzeszczotach, do przycinania krzaków lub nisko położonych gałęzi drzew. Natomiast doskonale sprawdzi się jako sprzęt biwakowy. Do swojego egzemplarza dokupiłem nylonową pochwę z mocowaniem typu molle.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry