2021-01-15 21:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fiskars Tasak karczownik XA3 WOODEXPERT

Nr produktu: 3998929
  • Ostrze pokryte powłoką PTFE
  • Do okrzesywania konarów
  • Do obcinania cieńszych gałęzi
Opis produktu
139,00
139,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 12 w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3998929

Cechy

Tasak Fiskars XA3 WOODEXPERT posiada ostrze pokryte powłoką PTFE, która minimalizuje tarcie oraz zapobiega przywieraniu soków żywiczych do ostrza. Haczykowate zakończenie trzonka oraz powłoka SoftGrip, wykonana z kompozytu włókna szklanego, zapewniają komfortowy chwyt i uniemożliwiają wyślizgnięcie się narzędzia z rąk. Ponadto dzięki lekkiemu i wytrzymałemu trzonkowi FiberComp z haczykowatym zakończeniem, wysiłek potrzebny do wykonania pracy jest w przypadku tego tasaka zminimalizowany.

Zastosowanie

Karczownik Fiskars jest stosowany przy okrzesywaniu gałęzi z drzew i wycince małych drzewek. Nadaje się on również do obcinania cieńszych gałęzi. Oprócz tego sprawdza się także podczas korowania ściętych pni oraz podcinania krzewów lub chwastów. Dzięki swojej wszechstronności Fiskars XA3 ma zastosowanie zarówno na terenie posesji prywatnej, jak również w miejscach użyteczności publicznej (jak np. parki, tereny rekreacyjne itp.).

Zalety

Wyprodukowany przez Fiskars karczownik jest praktycznym uzupełnieniem takich narzędzi ogrodowych, jak siekiera czy sekator. Dzięki nim można w skuteczny i szybki sposób zaprowadzić porządek na terenach zielonych, zaczynając od przydomowego ogródka, a kończąc na większych robotach terenowych i leśnych. Tasak karczownik firmy Fiskars to wysokiej jakości narzędzie dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Oprócz niego warto jest również zaopatrzyć się w ostrzałkę od tego samego producenta.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pozostałe
Wykonanie trzonka:Tworzywo sztuczne i metal
Wymiary i waga (netto):
Waga:450 g
Wysokość:50,5 cm
Szerokość:8,0 cm
Głębokość / Grubość:3,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry