2021-05-08 19:07


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fiskars Ostrzałka do siekier i noży Xsharp

Nr produktu: 5786124

  • Bezpieczna podczas użytkowania
  • Ceramiczne kamienie szlifierskie doskonale ostrzą siekiery i noże
  • Łatwa do utrzymania w czystości
Opis produktu
49,99
49,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

6 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 5786124

Cechy

Ostrzałka Fiskars Xsharp jest wykonana z wysokiej jakości ceramicznych kamieni szlifierskich. Dzięki nim możliwy jest zarówno optymalny szlif, jak również łatwe utrzymanie przyboru w czystości. Zastosowany w niej specjalny mechanizm oraz odpowiednie ułożenie kamieni zapewniają prawidłowy kąt ostrzenia. Fiskars Xsharp posiada także antypoślizgową podstawę, która gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie używania ostrzałki.

Zastosowanie

Ostrzałka Fiskars jest przeznaczona do ostrzenia siekier, toporków oraz różnej wielkości noży (w tym także noży kuchennych). Mogą być to narzędzia o zupełnie stępiałych ostrzach lub o ostrzach jeszcze ostrych. W tym drugim przypadku regularne gładzenie ostrza zapewnia jego skuteczność. W obydwu sytuacjach gwarantowana jest dobra wydajność narzędzia. Odpowiednio wyostrzone ostrze doskonale przecina twarde materiały, jak np. drewno.

Zalety

Wyprodukowana przez renomowaną firmę Fiskars ostrzałka do siekier i noży Xsharp gwarantuje wysoką jakość ostrzenia w przystępnej cenie. Jest to narzędzie niezbędne zarówno dla osób posiadających swoje działki, jak również firm zajmujących się obróbką drewna. Oprócz tego przydatna jest ona dla osób posiadających własne piece c.o., w których pali się drewnem. Dobrze wyostrzona siekiera umożliwia jego skuteczne rozdrabnianie.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Akcesoria
Wykonanie trzonka:Tworzywo sztuczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:90 g
Wysokość:16,5 cm
Szerokość:3,5 cm
Głębokość / Grubość:3,7 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry