2020-02-22 03:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fiskars Ostrzałka do siekier i noży Xsharp

Nr produktu: 5786124
  • Bezpieczna podczas użytkowania
  • Ceramiczne kamienie szlifierskie doskonale ostrzą siekiery i noże
  • Łatwa do utrzymania w czystości
Opis produktu
52,99
52,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

6 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5786124

Cechy

Ostrzałka Fiskars Xsharp jest wykonana z wysokiej jakości ceramicznych kamieni szlifierskich. Dzięki nim możliwy jest zarówno optymalny szlif, jak również łatwe utrzymanie przyboru w czystości. Zastosowany w niej specjalny mechanizm oraz odpowiednie ułożenie kamieni zapewniają prawidłowy kąt ostrzenia. Fiskars Xsharp posiada także antypoślizgową podstawę, która gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie używania ostrzałki.

Zastosowanie

Ostrzałka Fiskars jest przeznaczona do ostrzenia siekier, toporków oraz różnej wielkości noży (w tym także noży kuchennych). Mogą być to narzędzia o zupełnie stępiałych ostrzach lub o ostrzach jeszcze ostrych. W tym drugim przypadku regularne gładzenie ostrza zapewnia jego skuteczność. W obydwu sytuacjach gwarantowana jest dobra wydajność narzędzia. Odpowiednio wyostrzone ostrze doskonale przecina twarde materiały, jak np. drewno.

Zalety

Wyprodukowana przez renomowaną firmę Fiskars ostrzałka do siekier i noży Xsharp gwarantuje wysoką jakość ostrzenia w przystępnej cenie. Jest to narzędzie niezbędne zarówno dla osób posiadających swoje działki, jak również firm zajmujących się obróbką drewna. Oprócz tego przydatna jest ona dla osób posiadających własne piece c.o., w których pali się drewnem. Dobrze wyostrzona siekiera umożliwia jego skuteczne rozdrabnianie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
akcesoria
wykonanie trzonka:
tworzywo sztuczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
90 g
Wysokość:
16,5 cm
Szerokość:
3,5 cm
Głębokość / Grubość:
3,7 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry